פסטיבל לצייר את המוסיקה – DRAW THE MUSIC בתיאטרון צוותא

והנה סוף סוף התגשם החלום שלי ואני מציירת על הבמה ביחד עם שתי ציירות נפלאות ולצידנו מנגנים ושרים חברי להקות רוק שונות וכל זה במסגרת הפסטיבל “לצייר את המוסיקה” או לחלופין DRAW THE MUSIC.

אנה קוגן ומאיה זגס מציירות ציור – להקת JACKETאנה קוגן, מאיה זגס ומיקה סלמון אנה קוגן ומיקה סלמון מציירות להקת JACKETגיטריסט מלהקת PRE-FORMאחד מהציורים בפסטיבל DRAW THE MUSIC
אז אני ירחיב קצת על האירוע: פסטיבל זה הוא יחיד במינו וראשון בסוגו בישראל, שמשלב מוזיקה וציור בהופעה חיה. חמש להקות ושלוש ציירות על הבמה. כל להקה ביצעה הופעה בת 30 דקות, ובאותו זמן הציירות ציירו על קנבס אחד, הציירות קיבלו השראה מהמוזיקה והעבירו את הרגשות שלהן לקנבס.
בסוף הערב יצאו חמישה ציורים מדהימים כל אחד בסגנון שונה, מפני שכל קנבס צויר בהשראת להקה אחרת, הקנבס הראשון למשל יצא מאוד אקספרסיבי בהשפעת הרוק הכבד שהתנגן ברקע. הלהקה השנייה הייתה מאוד קצבית כך גם הציור יצא מאוד צבעוני ומלא בצורות שונות ומעניינות.
לפני המופע הציירות החליטו ביניהן, שכל ציירת תבחר להקה שהיא אוהבת ובלהקה הזאת היא תתחיל את הציור, אז בלהקה השלשית אני בחרתי להתחיל ובל להשוויץ זו הייתה התחלה מרתקת שהובילה אחריה יצירת ציור מאוד מרגש.
גם בלהקה הרביעית יצא לא רע. הציור האחרון היה הכי מיוחד ושונה משאר היצירות כנראה מפני שאנחנו הציירות “הבנו את הפואנטה” ונכנסנו לזה עם הראש והלב.
!