מחשבון עלות ציורי קיר וגרפיטי

מחיר ציור קיר:
טכניקת עבודה
טלפון להזמנה: 054-584-2638 | אימייל: anakogan85@gmail.com
*הסכום המינימלי להזמנה עומד כיום על סדר גודל של 1000 ₪.
*מחיר מחושב באמצעות המחשבון אינו סופי. ניתן לקבל הנחה על פרויקטים גדולים או מיוחדים.
המחשבון של עלות ציורי קיר וגרפיטי של חברת ארטיפקס הוא כלי חופשי וניתן לשימוש לכל מבקר של האתר שלנו ללא עלות. המחשבון אמור לספק לכם מידע על המחיר של כל סוג של ציור קיר וגרפיטי. המחשבון מבוסס על נוסחאות של חישוב מחירי ציורי קיר וגרפיטי שאיתן אנו עובדים כבר שנים רבות. מתחת למחשבון ניתן למצוא הסבר מפורט איך זה עובד.
באינטרנט ניתן למצוא מספר רב של כתבות שמספקות מידע על מחירי ציורי קיר וגרפיטי, אבל כל אחד מן המקורות הללו מדבר על סכומים סטנדרטיים בלי להתייחס לנקודות הספציפיות של הציור שלכם כשטח של ציור קיר, סוג של צבעים, מורכבות של ציור, חומר שעליו מציירים, המקום שבו רוצים את הציור, אזור מגורים וכו’. הסיבה לכך היא שהמחירים שניתן למצוא מתייחסים לגדלים סטנדרטיים של קירות ולסוגי חומרים סטנדרטיים. והמציאות היא כזאת שכל צייר קירות לפני כל הזמנה ידרוש מכם למדוד את הגודל המדויק של הקיר שלכם ולפרט על פרטים נוספים כאיכות וסוג של צבעים, טכניקת עבודה, חומר שעליו מציירים, מקום שבו רוצים את הציור וכו’. הרבה פעמים אתם תמצאו את עצמכם עם מחיר שהוא די רחוק מזה שאתם ראיתם בעמוד מחירי ציורי קיר של אותו צייר קירות.
אתם יכולים למנוע את האכזבות האלה עם המחשבון שלנו שאמור לספק לכם מחיר הרבה יותר ייחודי כבר בשלב המחקר של האפשרויות לציור קיר או גרפיטי.
איך זה עובד? הנוסחאות שלנו מתייחסות לקריטריונים הבאים שהם לגמרי הכרחיים לקביעת מחיר ציור קיר או גרפיטי שלכם:
שטח של ציור קיר – פה אתם מזינים גובה ורוחב של הציור שאתם רוצים אותו, ואז המחשבון לוקח מחיר מינימלי של מטר מרובע של ציור קיר או גרפיטי שהוא 150 ש”ח ומכפיל את המחיר למספר מטרים מרובעים.
סוג של צבעים או ציור דיגיטלי – פה אתם בוחרים סוג של צבע שאתם רוצים להשתמש בו בביצוע של ציורכם. צבע אקרילי לא משנה את המחיר, אומנם צבע שמן מכפיל את המחיר ב1.25 שזה כולל ההבדל בין המחיר של צבע אקריליק ושמן וגם גורמים אחרים כמו למשל נזק בריאותי. צבע שמן זה צבע מאוד רעיל. ציור דיגיטלי – חישוב המחיר שלו מתייחס בעיקר למדבקות רצפה תלת מימד. והמכפלה היא – 0.7.
טכניקת עבודה – פה אתם בוחרים בין האפשרויות של ציור פשוט (לא משנה את המחיר), ציור בינוני (מכפיל את המחיר ב2) וציור מורכב (מכפיל את המחיר ב3). “ציור פשוט” הוא זה שאין בו יותר מידי פרטים כציור קיר של פו הדוב או כמעט כל דמות של דיסני על רקע מונוטוני ו אחיד. “ציור בינוני” הוא ציור קיר או גרפיטי שהוא יותר מפורט, למשל כולל דמויות ריאליסטיות כדמויות סלבריטאים, ספורטאים וכו’. מבחינת רקע מדובר על רקע לא אחיד שכולל כל מיני אלמנטים מן הטבע כמו עצים ופרחים, שמיים עם עננים וכו’. אם מדובר על רקע אורבני, אז האלמנטים שמגדירים ציור קיר או גרפיטי כ”בינוני”, הם בתים, מכוניות, שמיים עם עננים, סימני תנועה, עצים, שיחים וכו’. “ציור מורכב” כולל דברים כמו דמויות של אנשים אמיתיים כבני משפחה, אשליות של כל מיני סוגים כתלת מימד, אנמורפיזם, העתקות של ציורי שמן קלאסיים וכו’.
חומר שעליו מציירים – הקריטריון הזה לוקח בחשבון רמת קושי של הציור בשביל צייר קירות מבחינה פיזית . למשל, “קיר בטון או גבס חלק” לא משנה את המחיר. “קיר שפריץ עדין” הוא החומר שעליו יותר מסובך לצייר, לכן הוא מכפיל את המחיר ב1.5. לצייר על “קיר שפריץ גס” דורש המון מאמץ מצייר קירות, לכן מכפיל את המחיר פי שתיים. “עץ” הוא חומר יחסית פשוט לצביעה, לכן הוא מכפיל את המחיר ב1.25. “פח” הוא החומר שדורש צביעה אך ורק בצבעי שמן שזה לא רק קשה מבחינת פיזית, אלא גם מזיק לבריאותו של צייר הקירות בגלל הטרפנטין שהוא רכיב של כל צבעי השמן. לכן, יש הכפלה ב3.
המקום שבו רוצים את הציור – הציור עד 3.5 מטר בגובה לא משנה את המחיר. הציור מ3.5 מטר והלאה,שדורש סולם או כל סוג של מעלה אחר מכפיל את המחיר ב1.75. ציור תקרה הוא הכי מסובך בביצועו, לכן מכפיל את המחיר ב3. ציור רצפה הוא מאוד מסובך מבחינת התכנון ודורש כיסוי נוסף בחומרים כלכה, לכן הוא מכפיל את המחיר ב2.5.
אזור מגורים – זה הקריטריון החשוב שכלולים בו אלמנטים כהוצאות דלק ובלאי של האוטו. כמו כן, הוא מתייחס גם לזמן שלוקח לצייר הקירות להגיע לביתו של הלקוח. “אזור מרכז” לא משנה את המחיר. “אזור צפון 100 קילומטר מגוש דן” ו”אזור דרום 100 קילומטר מגוש דן” מוסיף למחיר ציור קיר 400 ש”ח. “אזור צפון 100-200 קילומטר מגוש דן” ו”אזור דרום 100-200 קילומטר מגוש דן” מוסיף למחיר הסופי 1000 ש”ח, כי מרחקים כאלה בדרך כלל כרוכים בהוצאות לינה של הצייר.
אתם מוזמנים לשחק עם המחשבון שלנו ולראות איך זה עובד. כמו כן, בכתבה “ציורי קיר מחירים” ניתן לראות את התמונות של הדוגמאות של האלמנטים המשתתפים בחישוב מחיר ציור גרפיטי של הלקוח כמו מה זה קיר חלק וגס, מה זה ציור פשוט ומסובך וכו’.