ציורי קיר ורצפה תלת מימד

ציור קיר תלת-ממד בסגנון מיינקראפט בפסטיבל גרפיטי באילת ציור רצפה תלת-ממד בנהריה לקראת פסח 2021 מכת צפרדעים ציור קיר תלת מימד גדול של איש מתפס על הקיר על ידי אנה קוגן בפלורנטין ציור רצפה תלת מימד בעיר העתיקה ירושלים חנוכה 2019 ציור רצפה תלת מימד בטיילת בת ים לתאטרון ואמנות רחוב 2020 סלפי ליד מדבקת רצפה תלת מימד במשרדי של חברת פרטנר ציור תלת ממד גדול בסגנון הסרט מטריקס לחברת מיקרוסופט ציור רצפה של תמנון כתום במעלית של חברת מיקרוסופט להאקתון 2019 ציור רצפה של דרקון ירוק לחברת מיקרוסופט להאקתון 2019 ציור רצפה של רובוט צ'אפי בסניף מיקרוסופט הודו להאקתון 2019 ציור רצפה תלת מימד של אנה קוגן במוזיאון פופ אפ ציור רצפה תלת מימד לפסטיבל עפולה לציורי מדרכות מדבקת רצפה אנאמורפית של עיר דוד בנתב''ג על ידי אנה קוגן אמנית אנה קוגן עומדת ליד מדבקת רצפה של מגדל תקשורת של נמל התעופה נתב''ג ציור רצפה תלת ממד על ידי אנה קוגן של עמק יזרעאל בנתב''ג מדבקת רצפה תלת מימד שעוצבה על ידי אנה קוגן של חוף תל אביב וגלשן בנתב''ג הצילום של מדבקת רצפה תלת מימד של פסל החירות לחברת לופטהנזה הצילום של מדבקת רצפה תלת מימד של ביג בן לחברת לופטהנזה צילום מדבקת רצפה תלת מימד אנומורפית של מגדל אייפל לחברת לופטהנזה הצילום של מדבקת רצפה תלת-מימד אנאמורפוזה של גונדולה לחברת לופטהנזה ציור רצפה תלת מימד בסינמטק תל אביב וציירת קירות אנה קוגן ציור קיר תלת ממדי של צעריה עם טלפון בלובי בבניין מגורים בתל אביב ציור קיר אשליה אופטית תלת מימד של ירושלים העתיקה בכניסה לבית ציור קיר תלת מימד לסלון בבית שמש ציור רצפה תלת ממדי של גשר על פני תהום  בשיתוף עם נטלי סמרה בעזריאלי חולון ציור רצפה תלת מימד בשביל לינולאום לרצפה ציור רצפה תלת מימדי בריכת הדגים ציור רצפה תלת מימד גמדים ציורי קיר תלת מימדים של עץ ועציץ ציור קיר תלת מימד של עציץ פרחים חלון תלת מימדי עם עצים בבית חולים איתנים ציור קיר בבריחה של בית מלון רימונים ירושלים
ציורי קיר תלת מימד הם האופן הכי טוב להרחיב שטח בדירתכם. ציורים מסוג זה הם כמו חלון לעולם אחר. לכל אחד מאיתנו יש עולם דימיוני מוסתר שהוא האוטופיה שלנו. ציור קיר תלת מימד יכול להיות אופן טוב להציץ לעולם הזה ולתת לאנשים אחרים להציץ בו.
ציור קיר תלת מימד יכול להיות תוספת אומנותית גם לדירה וגם לבית עסק. לבית העסק שלכם ציור זה יכול לתת אופי מיוחד, להצביע על אלמנטים ייחודים של העסק וגם לשעשע מבקרים.
ציורי תקרה תלת מימדיים הם אופן נוסף להוסיף מרחב לדירתכם או לעסקכם. ציור תקרה יאפשר חיבור המרחב שלכם לקוסמוס ולשמיים. ציור תקרה גם מוסיף הרבה אור לעסק.
ציורי רצפה יחברו את הדירה או העסק שלכם לעולמות נסתרים חבויים באדמה. או שזה יכול להיות ציור רצפה של עולמות תת מימיים. אומנם ציורי רצפה ממש קשה לבצע. בדרך כלל יוצרים עיצוב ומעבירים אותו לחומר עמיד לשפשוף ולשחיקה, מה שבדרך כלל קורה בציופי רצפה.
ניתן להזמין ציור קיר תלת מימד או ציורי תקרה\רצפה בטל 054-584-2638 או דרך האתר שלי.