ציורי קיר לעסקים

ציור קיר בבית העסק מוסיף ייחודיות וסגנון. ציור הקיר הוא לא רק פריט דקורטיבי, הוא הופך להיות סמל המקום וחלק מהמותג. להלן גלריית ציורי קיר לעסקים שונים להתרשמות שלכם.
ציורי קיר ורהיטים בהשראת אלקסה מאדה לפסטיבל הסלפי נתיבות ציור קיר שהוזמן על ידי חברת טמבור במרכז הבנייה הישראלי בנתניה חלל 9 – הפרויקט של ציורי קיר, רצפה ורהיטים ביפו לקבוצת גולדשטיין ציור קיר במשרד של חברת איספה על ידי ציירת אנה קוגן ציור קיר בסגנון משרביה בקאנטרי רמת רחל ציור קיר של החייזרים מהאלמנט החמישי בחדר בריחה בראשל ביתנים לתערוכת תיירות בין לאומית לעריית אשדוד ציור קיר למסעדה חדשה בקרית אונו ציור גרפיטי שציירתי לכליף של להקת האולטראס - היא לא תדע ציור קיר במעדת ג'ופאה ביפו שוק הפשפשים ציור קיר תלת ממדי של בריכה דקורטיבית במסעדת סומסה ציור על העמוד - אלביס ומייקל ג'קסון ציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל החלק המרכזי של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטיים הצד הימני 2 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים צבעונים ציור קיר לעסק של נוף תת ימי בטיילת אשדוד בשיתוף עם נטלי סמרה ציור גרפיטי צבעוני בחניון תת – קרקעית של מרכז שלוה ירושלים ציורי קיר בשחור לבן בחנות מתנות של מרכז שלוה ירושלים ציור הקיר של פרח שושן בסטודיו של מיקי בוגנים – צילום של דביר כחלון ציור קיר בחדר אוכל של בי''ח איתנים ציור קיר של טיס מפציץ בחברת אקסקליבור ציור קיר של F-35 בחברת אקסקליבור ציור קיר בבית עסק אכסקליבור ציור הקיר של רחוב מתקופת התנ''ך במושב צלפון ציור קיר תלת מימד של פסל ציור קיר סגנון רנסאנס בשוק הפשפשים ציור קיר על חנות רהיטים של מרלין מונרו ציור קיר של אלה פיצג'רלד ולואי ארמסטרונג למסעדת מסעדת ג'ופאה ציור קיר של אלביס וילדה חמודה במסעדת אלביס ציור קיר תלת מימד 600 מ''מ בבית מלון רימון בירושלים ציור קיר לוגו ביקב קלע דוד גבעת ישעיהו ציור קיר חיצוני במושב חקלאי רם-און של טרקטור ושדות גרפיטי של עגבניות ואחד מן הבעלים של אזרום ציור קיר של דיווה מסרט האלמנט החמישי בחדר בריחה בראשון
הבחירה של הציור נעשית על ידי הלקוח בצורה קפדנית ביותר. בעל העסק שמזמין את העבודה מכיר את העסק שלו ויודע מה מבדיל אותו משאר העסקים בתחומו, נושא הציור צריך להדגיש את הבידול הזה.
דוגמא לכך היא ציור הקיר במסעדת אלביס, מסעדה בשרית שנמצאת בדרך לירושלים. למסעדה מגיעים אנשים מכל הארץ בשל הייחודיות של המקום, בעל המסעדה מעריץ גדול של אלביס והמקום נקרא על שם הזמר. קירות המסעדה מעוטרים במאות תמונות של הזמר המפורסם ועשרות ציורי קיר מדהימים. המקום לא משאיר אף מבקר אדיש ולקוחות תמיד חוזרים למקום. ציור הקיר בבית העסק יכול להפוך לאטרקציה ייחודית, כמו במסעדת אלביס אנשים אוהבים להצטלם עם הציור ומגיעים מוכנים עם מצלמות.
ציור קיר בבית העסק יכול להכניס אוירה נעימה וייחודית בעבור העובדים במשרד. ציור הקיר במשרדך יצור אוירה חמימה ונינוחה ויאפשר במקום סגור וקריר להכניס אלמנטים שיאירו, יתנו צבע ואור נהדרים למקום. ניתן להכניס למקום קטן אלמנטים ויזואליים שיתנו תחושה של מקום גדול יותר, ביצירת אשליות אופטיות בציור בהזמנה מיוחדת אפשר לתת למשרד תחושה פתוחה ואוורירית.
ציור קיר בבית העסק מספק פונקציות חיוביות רבות למקום. ציורי הקיר מבוצעים במקצועיות רבה, מבלי להפריע לתהליך העבודה השגרתי של בית העסק בעזרת חומרים לא רעילים באיכות גבוהה. ציורי קיר לעסקים נוספים ניתן לראות בגלריה של ציורי קיר לוגו לעסקים וגם בבלוג של העבודות החדשות שלי.