ציורי שמן ואקריליק על בד קנבס

ציור שמן או אקריליק על קנבס בהזמנה אישית הוא מתנה מאוד מיוחדת לקרובי משפחה או לחברים, או אפילו לאנשי הצוות שלכם!
ציור אקריליק על בד קנבס לתערוכת אשליות בשוק הפשפשים יפה ציור שמן על בד קנבס גולדה מאיר מוזרה רמברנדט משמר הלילה עור יום ציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית של מגבניקים במילואים ציור אקריליק על קנבס של זוג מאושר על ידי אנה קוגן בת האוקיינוס ציור אקריליק על בד קנבס על ידי אנה קוגן ציור שמן על קנבס גולדה מאיר ציור שמן על בד סבה אלון ציור שמן ביבי נתניהו ציור אקריליק על קנבס של דונלד טראמפ ציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בחור עם גיטרה ציור שמן על כנווס של משפחה מאושרת בטבע ציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בית כנסת ציור אקריליק על בד קנבס של משפחת גביש על ידי אנה קוגן ציור שמן על בד יהודית והולופרנס של Gentileschi ציור שמן על קנבס ונוס והמראה ולסקז ארוחת בוקר בבית הסירה  פייר-אוגוסט רנואר הנשף במולן דה לה גאלט  פייר-אוגוסט רנואר ציור שמן Arrival of the Flower Ship אלכסנדר קוש ציור שמן על בד כנווס הארוחה על ידי צייר אנונימי
אני מבטיחה עבודה מקצועית ומהירה ועזרה בבחירת נושא ציור לכל לקוח. ניתן להזמין ציורי שמן ואקריליק גם בחוץ לארץ דרך האתר. כמובן שהמחיר הוא תלוי במורכבות ובגודל ציור. יש לי ניסיון של המון שנים ביצירת ציורי שמן ואקריליק מורכבים ביותר ,במגוון סגנונות. הציורים שלי נמצאים בכמה גלריות בארץ וכבר הרבה שנים מקבלים המון מחמאות מאומנים מקצועיים ומאנשים שמעריכים יופי.
ציורי שמן ואקריליק של נוף, פרחים או ציור אבסטרקט הם מתנה נפלאה ליום הולדת, לחתונה, לקבלת תפקיד חדש וגם לחנוכת הבית. ציור על בד קנבס בהזמנה אישית יכול להיות מותאם לבית שלכם ויוסיף לכל חדר מרחב, אור, צבע והייחודיות בדיוק כמו ציורי קיר וגרפיטי. בן אדם שמעריך יופי ייהנה לראות את ציורי קנבס בכל אחד מן החדרים, במיוחד בחדר סלון ושינה. בחדרים אלה שהם החדרים הכי חשובים בכל בית, ציורים יותאמו יושרו אווירה רומנטית שטופת שמש ומלאת בצבעים חיים, או לסירוגין זה יכול להיות ציור שקט ופילוסופי.
תקופת עבודה על ציור שמן או אקריליק על בד קנבס תלויה במורכבות של התמונה. בדרך כלל ביצוע עבודה לוקח 2-3 שבועות.