ציורי גרפיטי על קירות

כבר המון שנים אני מציירת ציורי גרפיטי בתל אביב. האזורים שאני בדרך כלל פעילה הם רחובות אלנבי, נחלת בנימין, שוק הפשפשים ואזור יפו והתחנה המרכזית החדשה. בתחנה המרכזית החדשה השתתפתי בתערוכת – “טרדיס רחוב”. בין ציורי גרפיטי שציירתי יש גם ציור בטיילת תל אביב שהוא הפך למפורסם ביותר – “הסעודה האחרונה”.
ציור גרפיטי הסעודה האחרונה בטיילת תל אביב צילום של החלק השמאלי מחשבות מטרידות... סטריט ארט בקריית המלאכה ציור גרפיטי של טרדיס ואנשים ללא פנים בתערוכת טרדיס רחוב בתחנה המרכזית החדשה ציור גרפיטי ביפו העתיקה בסגנון קפריצ'וס של גויה ציור גרפיטי של דלת בצורת תמנון ברחוב נחלת בנימין גרפיטי של פייסלס במפעל נטוש בצומת בית דגן ציור גרפיטי על ידי אנה קוגן של אישכלב ושיר של נטלי חסין ציור גרפיטי של איש הכלב ברחוב נחלת בנימין ציור גרפיטי תלת מימד מונוכרומטי של צינורות לקמים לתחייה ציור גרפיטי תלת ממד מונוכרומטי (שחור לבן) של צינורות שקמים לתחייה ציורי גרפיטי של מילות ברכה בסגנון WELCOME בשפות מכל העולם עייף מהמחשבות גרפיטי בתל אביב על ידי אנה קוגן
ציור הגרפיטי “הסעודה האחרונה” הוא חוויה בלתי נשכחת של אינטראקציה עם אנשים מאוד מעניינים גם מקומיים וגם לעוברי אורח, שלא התעצלו לתת עצות לגבי המשך היצירה והוספת דמויות. לכן תוצר הסופי היה מאוד שונה מהמתוכנן מראש, אך מאוד מעניין. אחת מן התמונות כוללת גם הסבר על הדמויות שרואים בציור.
“טרדיס רחוב” היא תערוכה שהתקיימה בתחנה מרכזית בקומה השביעית. נושא התערוכה הוא אינטרפרטציה אישית של דימוי או רעיון מתוך הסדרה “דוקטור הו” (זוהי סדרת פנטזיה אנגלית ידוע). בתערוכה השתתפו כ40 ציירי גרפיטי וביניהם אני.
בנחלת בנימין ציירתי גרפיטי על טריס של חנות בדים. הגרפיטי נעשה במסגרת אירועי לילה לבן בנחלת בנימין בשנת 2017. באירוע זה השתתפו כ20 אומני גרפיטי. מיקום היצירות תואם עם הנהלת המתחם. הציור צויר במשך כל הלילה, בזמן זה המקום היה מלא מבקרים נגני רחוב וכו’. בנוסף לתהליך הציור הפיזי, הרגשתי שזו הייתה גם באיזשהו מקום גם הופעה אומנותית. בהמשך עשיתי עוד כמה ציורים באותו רחוב אך בסגנון שונה מהציור הראשון.
ציור על הקיר החיצוני של מסעדת ג’ופאה ביפו נעשה בשנת 2011. הציור הזה מצויר על דיקט שמורכב על הקיר החיצוני של המסעדה. הציור צויר בהשראת סגנון ציור אירופאי בתקופת בארוק. לפני כן ציירתי עוד מספר ציורי גרפיטי באזור שוק הפשפשים. כל אלה ניתן לראות בגלריה הבאה.
אם נהניתם מהציורים שלי, אתם מוזמנים להזמין ציור גרפיטי על הקיר שלכם. ניתן לפנות אלי בטלפון, אימייל או דרך טופס יצירת קשר.