ציורי לוגו לעסק

ציור קיר לוגו ביקב קלע דוד גבעת ישעיהו לוגו על בקבוק יין יקב קלע דוד לוגואים על בקבוקי יין יקב קלע דוד ציור על הקיר החיצוני של לוגו לבית העסק מ.ל.ב.ס טכנולוגיות בעמ ציור קיר של הלוגו של בית קפה ג’ורג’ תל אביב - שלישיית המלצרים לוגו בסגנון מסע בין כוכבים לוגו לעסק גידול דגים ציור לוגו לעסק על קיר חיצוני מוכן ציור קיר של לוגו ותפריט לבית קפה- מכולת ברמלה ציור קיר של לוגו למרכז לבריאות הנפש -כפר שאול

אחד מהתחומים בהם יש לי הרבה נסיון זה עיצוב וציור קיר של לוגו לעסקים. יש שתי דרכים בהם ניתן לעבוד על עיצוב וציור לוגו לעסק.

במקרה הראשון, אני והלקוח יוצרים קונספט של לוגו ביחד, אחרי שהקונספט מוכן אני מכינה ללקוח סקיצה בפוטושופ, הלקוח מאשר את העיצוב של הלוגו ואנחנו סוגרים גודל ומיקום על הקיר בבית העסק.

במקרה השני, הלקוח מגיע אלי עם עיצוב הלוגו המוכן ואז הוא מזמין רק את הציור של הלוגו על קירות בית העסק. במקרה הזה אני מכינה את הסקיצה כיצד הלוגו ייראה על הקירות במיקומים ובגדלים שונים.

חוץ מהציור של הלוגו עצמו, הלקוח יכול גם להזמין קישוטי קיר מסביב ללוגו כגון ציור קיר הקשור לתחום של העסק, עיטורים דקורטיבים בצבעים של העסק והלוגו וכד'.

יצירת הלוגו וציורי הקיר לעסק הינו תהליך משותף, מעניין ומרגש מאד לכל הצדדים.

להזמנת קישוטי קיר לעסק והוצעת מחיר ניתן לפנות בטל 054-584-2638 או דרך האימייל שלי anakogan85@gmail.com.