ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר יכניסו אוירה ייחודית וקסומה לחדר של ילדך, הם יכולים להפוך את החדר לממלכה קסומה, לעולם דמיוני ששייך רק לילדך. ציור הקיר בחדר של ילדך ילווה אותו תקופה ארוכה בחייו, לכן בחירת הנושאים של הציור חייבת להיות מאד קפדנית. תודעת ילדך מתעצבת כבר בגיל הרך וציור הקיר יכול להיות חלק מהתהליך המופלא הזה.
ציור קיר של מואנה וחברים מסרט מצויר של דיסני לחדר של ילדה בת 8 ציור קיר של משחק מיינקראפט לחדר נערה בת 15 ציור קיר לנוער של נוף אפריקני ואריה ציור הקיר של הכבשה ניקי בחדר שינה של ילדה ציור קיר לחדר ילדים של פו הדוב ציור קיר של במבי מתוך סרט מצויר של דיסני בגן ילדים באשדוד ציור הקיר של פיה בחדר של תינוקת ציור הקיר בחדר של ילדה קטנה מאשדוד של בת הים אריאל ציור הקיר בסגנון דיסני של חד קרן ונסיכה בחדר של ילדה קטנה ציור קיר של תותיות בחדר של בנות מהר אדר ציור הקיר של גוסט ריידר לילד בדרום הארץ ציור קיר על פי איור מספר פנטזיה בחדר של נער גרפיטי בסגנון בנקסי בחדר נוער אצל החברים מתל אביב ציור הקיר של בוב ספוג בחדר של לילד קטן ציור הקיר לילדים בשלוה ירושלים - הנסיכה והאפון ציור קיר של החתול במגפיים במרכז שלוה ירושלים ציור הקיר לילדים של תיבת נח בשלוה ירושלים ציור קיר של מכוניות בעיר בשלוה ירושלים ציור קיר של פינגווינים במרכז שלוה ירושלים ציור קיר של הסוואנה האפריקנית עם חיות במרכז שלוה ירושלים ציור קיר של קופים לגן ילדים ציור קיר של הסוס הלבן ועצלנאי במרכז שלוה ירושלים ציור קיר מייקל ג'ורדן ובחור בשם דניאל ציור קיר בבריכת ילדים של נוף תת ימי
ציורי הקיר לילדים הם תחום שונה ורחב מאד. ציורי קיר בחדרי ילדים מכניסים אוירה מיוחדת לחדר, בהתאם לגילו של הילד. ציורי הקיר מתבצעים באיכות ורמת גימור גבוהה מאד, הצבעים שבהם אני משתמשת אינם רעילים, מאד איכותיים. על קירות גבס או בטון יעשה שימוש בצבעים על בסיס אקרילי ואילו על קירות ברזל או עץ ייעשה שימוש בצבעים על בסיס שמן. תוכן הציור ייבחר על ידי הלקוח, לפי גיל הילד ומטרת הציור. לדוגמה, בחדרו של פעוט יכולה להיות אוירה רגועה ונינוחה עם ציור לא עמוס.
בגילאים מתקדמים יותר האפשרויות הולכות וגדלות, הרעיון לציור יכול להיות לקוח מסדרת טלוויזיה אהובה, ספר אהוב, משחק מחשב או נושא לימודי שמעניין את הילד כמו מערכת השמש. הציור יכול להתפרש על כל קירות החדר ועל התקרה ובכך להפוך את החדר לעולם דמיוני שלם, אולם הציור יכול להיות פרט דקורטיבי בחדר שאינו תופס מקום רב, או פרט עיצובי כמו צביעה אמנותית לכל החדר.