ציור קיר של לוגו למרכז לבריאות הנפש “כפר שאול”

ציירתי ציור קיר – לוגו למרכז לבריאות הנפש -כפר שאול. גובה הלוגו הוא 1.5 מטר ורוחב 4 מטר. השתמשתי רק בצבע כחול כהה לביצועו. הרעיון היה לצייר לוגו גדול בחדר אוכל-צוות בשביל להוסיף אלמנט לעיצוב של המקום וגם בחדר אוכל זה מועברים כנסים והרצאות של הבית חולים לאורחים מבחוץ וגם לעובדי המקום לכן הלוגו היה הכרחי להשלמת העיצוב של המקום.
ציור קיר של לוגו למרכז לבריאות הנפש -כפר שאול
ציור קיר זה בוצע בעזרת מקרן במשך 5 שעות עובודה. שימוש במקרן עזר להעביר את הלוגו במדיוק לקיר ולהגדיל אותו בדיוק לפי רצונו של הלקוח.
כפר שאול ובית חולים איתנים הם הלקוחות הקבועים שלי שתמיד מזמינים ציורי קיר לא סטנדרטיים, כי קהל היעד הוא גם לא סטנדרטי. מה שמיוחדת בציורי קיר במקום כזה הוא שהסקיצה צריכה לעבור אישורים מכמה גורמים בבית חולים(כמו פסיכולוגים בחירים) מפני שחשוב מאוד שציורים ישרתו את המטופלים ולא יזיקו להם.
חשוב להקפיד שהעולם שנוצר על ידי ציור קיר לא יתנגש עם העולמות השברירים של החולים. יש רק כמה נושאים כמו למשל טבע ויער שהם נחשבים כשרים למקומות מהסוג הזה.
ציורי קיר שלי בבית חולים איתנים ניתן לראות בפוסט "ציורי קיר תלת-מימדיים trompe l’oeil בבית חולים לבריאות הנפש אייתנים" ובעמוד ציורי קיר תלת מימדים

!