ציורי קיר תלת-מימדיים trompe l’oeil בבית חולים לבריאות הנפש “אייתנים”

התחלתי בפרוייקט חדש של ציורי קיר בבית חולים לבריאות הנפש- אייתנים. הציורים היו בסגנון trompe l'oeil (סגנון של אשליית תלת מימד על הקיר) עם נוף של הרי ירושלים.
ציור קיר תלת מימד בבית חולים לבריאות הנפש אייתנים
ציור קיר תלת מימד של הרי יהודה באייתנים ציור על הקיר של הרי ירושלים ציורי קיר תלת מימדיים של עציצים ציור קיר תלת מימד עציץ עם צמח
חוץ מחלונות תלת מימדים הלקוח הזמין כמה עציצים תלת מימדים על קירות בחדרי ביקורים ובפרוזדורים. עציצים גם נועדו בשביל ליצור אשליית תלת מימד, הם נותנים תחושה שיש אובייקטים שתלויים על הקירות שיוצרים אווירה מסויימת, הרי זה כל חשוב למקום כי במציאות אין אפשרות לתלות שום דבר על הקירות בבית חולים לבריאות הנפש כי זה מסכן את בריאות המטופלים, לכן ציורי קיר זה פתרון נהדר למקום כזה.
נספר קצת על הסגנון trompe l'oeil , שבו ציירתי בבית החולים זוהי אשלייה אופטית וזהו סגנון שהתפתח בתקופת הרנסאנס. בסגנון הזה פעם השתמשו הרבה בציורי פרסקו בשביל לגרום למתפללים להרגיש שהם נמצאים בגן העדן או גיהינום.
בימינו trompe l'oeil הוא אחד מסגנונות ציורי קיר שאנשים אוהבים לקשת את ביתם הפרטי כי הוא מרחיב וזואלית את המקום ועוזר לייצירת אווירה רצויה. אני ציירתי המון trompe l'oeil בשביל לקוחות פרטים בכל הארץ. ואני כן יכולה להגיד שאני מומחה ביצירת אשליות תלת מימד במגוון רב של כלים.
בשביל הזמנת trompe l'oeil אתם יכולים לפנות עלי בטל 0545842638 או לכתוב לי דרך העמוד יצירת קשר שלי.
עוד ציורי קיר למוסדות אפשר לראות בעמוד “ציורי קיר לגני ילדים, ביתי ספר ומוסדות“.
!