ציורי קיר וגרפיטי לעסקים

ציור קיר בבית העסק מוסיף ייחודיות וסגנון. ציור הקיר הוא לא רק פריט דקורטיבי, הוא הופך להיות סמל המקום וחלק מהמותג. להלן גלריית ציורי קיר לעסקים שונים להתרשמות שלכם.
חלל 9 – הפרויקט של ציורי קיר, רצפה ורהיטים ביפו לקבוצת גולדשטיין ציור גרפיטי שציירתי לכליף של להקת האולטראס - היא לא תדעציור קיר במעדת ג'ופאה ביפו שוק הפשפשיםציור קיר תלת ממדי של בריכה דקורטיבית במסעדת סומסהציור על העמוד - אלביס ומייקל ג'קסוןציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החיילהחלק המרכזי של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהצד הימני 2 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים צבעוניםציור קיר לעסק של נוף תת ימי בטיילת אשדוד בשיתוף עם נטלי סמרהציור גרפיטי צבעוני בחניון תת – קרקעית של מרכז שלוה ירושליםציורי קיר בשחור לבן בחנות מתנות של מרכז שלוה ירושליםציור הקיר של פרח שושן בסטודיו של מיקי בוגנים – צילום של דביר כחלוןציור קיר בחדר אוכל של בי''ח איתניםציור הקיר של ברכת העסק וכף היד ומחרוזת פנינים בסלון ציפורניים בחדרהציור קיר בבית עסק אכסקליבורציור קיר של טיס מפציץ בחברת אקסקליבורציור קיר של F-35 בחברת אקסקליבורציור הקיר של רחוב מתקופת התנ''ך במושב צלפוןציור קיר תלת מימד של פסלציור קיר סגנון רנסאנס בשוק הפשפשיםציור קיר על חנות רהיטים של מרלין מונרוציור קיר במשרדים של חברת אגדציור קיר של אלביס וילדה חמודה במסעדת אלביסציור קיר של אלביס במסעדת אלביס באבו גושציור קיר תלת מימד 600 מ''מ בבית מלון רימון בירושליםציור קיר לוגו ביקב קלע דוד גבעת ישעיהוציור קיר של גשר שער הזהב בחדר של המרת מטבע חוץ בבית שמשציור קיר של גשר ברוקלין במסעדת מפגש אקריש בבית שמשציור קיר במספרה ראשים מדברים בהוד השרוןציור קיר של דיווה מסרט האלמנט החמישי בחדר בריחה בראשון
הבחירה של הציור נעשית על ידי הלקוח בצורה קפדנית ביותר. בעל העסק שמזמין את העבודה מכיר את העסק שלו ויודע מה מבדיל אותו משאר העסקים בתחומו, נושא הציור צריך להדגיש את הבידול הזה.
דוגמא לכך היא ציור הקיר במסעדת אלביס, מסעדה בשרית שנמצאת בדרך לירושלים. למסעדה מגיעים אנשים מכל הארץ בשל הייחודיות של המקום, בעל המסעדה מעריץ גדול של אלביס והמקום נקרא על שם הזמר. קירות המסעדה מעוטרים במאות תמונות של הזמר המפורסם ועשרות ציורי קיר מדהימים. המקום לא משאיר אף מבקר אדיש ולקוחות תמיד חוזרים למקום. ציור הקיר בבית העסק יכול להפוך לאטרקציה ייחודית, כמו במסעדת אלביס אנשים אוהבים להצטלם עם הציור ומגיעים מוכנים עם מצלמות.
ציור קיר בבית העסק יכול להכניס אוירה נעימה וייחודית בעבור העובדים במשרד. ציור הקיר במשרדך יצור אוירה חמימה ונינוחה ויאפשר במקום סגור וקריר להכניס אלמנטים שיאירו, יתנו צבע ואור נהדרים למקום. ניתן להכניס למקום קטן אלמנטים ויזואליים שיתנו תחושה של מקום גדול יותר, ביצירת אשליות אופטיות בציור בהזמנה מיוחדת אפשר לתת למשרד תחושה פתוחה ואוורירית.
ציור קיר בבית העסק מספק פונקציות חיוביות רבות למקום. ציורי הקיר מבוצעים במקצועיות רבה, מבלי להפריע לתהליך העבודה השגרתי של בית העסק בעזרת חומרים לא רעילים באיכות גבוהה. ציורי קיר לעסקים נוספים ניתן לראות בגלריה של ציורי קיר לוגו לעסקים וגם בבלוג של העבודות החדשות שלי.