ציורי רצפה ומייצג מדהים וצבעוני בטיילת בת ים בסוף אוגוסט 2020

יצרתי סרטון שמתעד אץ שלושת העבודות שלי בפסטיבל רחוב בבת ים ,שהופק על ידי קבוצת ראש חוצות – ג’קי בכר בסוף אוגוסט 2020.
העבודה הראשונה היא: מייצג שהוא בעצם חדר שמורכב משתי קירות ורצפה. בחדר זה יש חפצים שונים ורהיטים כמו: ספה, שידה ,עציץ גיטרה וכו’. על הקירות תלויים אלמנטים כמו: תמונות, קולב עם ג’קט ותיק. מה שהופך את החדר הזה למייצג מיוחד הוא ציור על הכל – גם על הקירות וגם על החפצים. הציור מתבצע בצורה כזו שהוא גורם לחפצים התלת ממדיים להפוך לחפצים דו ממדיים. בסופו של דבר אנשים שנכנסים למייצג יכלו לצלם סלפי יפה שנראה כאילו הם בתוך ציור.
בציור הרצפה הראשון ציירתי דמות לגו על גלשן ים. הציור מאוד צבעוני ושמח. אנשים יכלו לעמוד בנקודות שסימנתי ולהצטלם. בתמונה יוצא שהם עומדים ליד דמות לגו ענקית על גלשן.
ציור רצפה שני יצא גם מאוד צבעוני ושמח. הוא מתאים יותר לילדים בגודלו. בציור מצוירים שתי מזרוני ים מתנפחים. אחד מהם פלמינגו ורוד והשני גלידה בכל צבעי הקשת. הילדים התיישבו בנקודות המסומנות והצטלמו.
אירוע זה היה כמו לגימה של אוויר צח לפני תחילת הסגר השני. אפשר היה לראות איך אנשים נהנים מיצירות אומנות וממופיעים שונים ומגוונים שהיו באירוע.
ציירת אנה קוגן בתהליך יצירה של מייצג חדר בטיילת בת יםאיש צוות של ציירת אנה קוגן מייצג חדר בטיילת בת יםמייצג חדר אשליה דו ממדית בטיילת בת יםאנשים מצטלמים במייצג חדר אשליה דו ממדית בטיילת בת יםמוזיקה בטיילת בת ים בפסטיבל בסוף אוגוסט 2020ציור הרצפה תלת מימד דמות לגו על גלשן יםאנשים מצטלמים על יד ציור הרצפה תלת מימד דמות לגו על גלשן יםרקדן אקזוטי בטיילת בת ים בפסטיבל בסוף אוגוסט 2020ציור רצפה תלת ממדי שתי מזרוני ים מתנפחים בטיילת בת יםציורי רצפה פלמינגו ורוד וגלידה בכל צבעי הקשת בטיילת בת ים
ציורי אשליה נוספים שיצרתי לפסטיבלים אחרים ניתן לראות בגלריה ציורים לעסקים וגם בגלריה ציורי תלת-מימד .
!