ציור קיר תלת ממד של דרקון בחנות אומנות

ציור קיר תלת ממד של דרקון שציירתי בחנות אומנות מהממת ARTIST 18 ברמת החייל – יש לו חשיבות רבה בשבילי כציירת. הסיבה היא שבמסגרת הפרויקט נתנו לי חופש ביטוי מלא. הייתי גם המעצבת של הציור, בחרתי את הנושא הטכניקה ,סוג צבע, בקיצור ניהלתי את הפרויקט מא’ עד ת’.
ציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל אמנית אנה קוגן מול ציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל אמנית אנה קוגן מציירת ציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל אנה קוגן וצוות אנסטסיה חובינה מול ציור קיר של דרקון בחנות אומנות ארטיסט 18 ציור קיר של דרקון מקרוב בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל ראש דרקון – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל פיה – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל גמד בין השיחים – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל ילד וארמדילו – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל לוויתן מעופף ולמור – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל הילד רוכב כריש – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל ינשוף – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל עץ עם חלול ארמדיל בתוכו – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל עוף החול – חלק של ציור קיר בחנות אומנות ארטיסט 18 ברמת החייל
החנות ארטיסט 18 ממוקמת באחד ממרכזי היי-טק החשובים ביותר בארץ. בארטיסט 18 תוכלו למצוא ציוד וחומרי אמנות של המותגים המובילים בעולם: פאבר קסטל, קונצרן, colart. כל מה שהאומן, הגרפיקאי, הסטודנט, הפסל והאדריכל צריך.
אחד מהדברים המאתגרים בפרויקט זה היה העבודה בגובה. הציור היה אמור להתחיל רק מגובה 3 מטר. כמובן בשביל לבצע עבודה מהסוג הזה הייתי אמורה להשתמש בבמת הרמה. חייבת לציין שאני מכורה לעבודה בגובה. וכמה שהציור יותר גבוה ככה אני יותר נהנית למרות שהתהליך לוקח הרבה יותר זמן מאשר עבודה על קיר שעומד על הקרקע.
הרעיון שעמד מאחורי הציור הוא: זהו מאין דף מתוך מחברת של אומן. ויש אליו המון שרבוטים של דמויות דמיוניות, חיות אגדיות וכו’. אחד הדמויות בציור קמה לתחיה ומקבלת צבע ,נפח וגם אופי.
תהינו מהתמונות ושתפו בפייסבוק ואינסטגרם! ציורי קיר לעסקים נוספים ניתן לראות בגלריה הזאת.
!