ציורי קיר חיצוניים למספרה בהוד השרון

והנה עבודה נוספת שעשיתי בהוד השרון. הפעם זה ציור קיר חיצוני במספרה אופנתית "ראשים מדברים".
ציור קיר חיצוני במספרה בהוד השרון ציור קיר של נערה בכניסה למספרה ראשים מדברים
אז כך זה התחיל : הגעתי לפגישה עם הלקוחה והיא פרסה לפני המון רעיונות מציורי קיר של דוגמניות עם תספורות ועד לציורי אווירה ניטרליים ,ולא ידענו מה לבחור, בעיקר כי היה לה קשה להחליט, אחרי הפגישה היא לא פנתה אלי זמן ממושך, ברגע שהיא התקשרה אלי ידעתי שיש לה משהוא ביד. מתבר שהשם של המספרה שלה ,העיצוב של הלוגו וכרטיסי הביקור הם יצירות אומנות בפני עצמם, אז אחרי ההתייעצות עם המעצב שלה היא החליטה לא ללכת על כל הרעיונות הבומבסטיים שהיו ל לפני, אלה לעשות משהו גרפי שמתבסס על כרטיסי הביקור והלוגו של המקום.
הציור התפרס על שתי קירותיו החיצוניים של המבנה (שגובהו 5 מטר ורוחבו 6 )על קיר אחד הוחלט על ציור של צד אחד של כרטייס ביקור- הרעיון היה לייצור קיר מלא מלבנים בצבעים שונים (גם במציאות כרטיסי הביקור בצבעים שונים). ועל חלק מהכרטיסים יבוא כיתוב כמו בכרטיס. הציור של הקיר השני יהיה מורכב ממלבנים שהם הצד השני של הכרטיס על כל כרטיס כזה מופיעה ציור של ראש עם תספורת אחרת. הרקע הוא לבן. ובראש כל קיר יש את הלוגו של המקום. על קיר אחד הלוגו בעברית ועל קיר שני הלוגו באנגלית.
לסיכום עם אתם מחליטים לעשות ציור על הקיר, אז תקחו את הזמן אל תמהרו, במיוחד עם זה ציור קיר לבית העסק תנסו להיות מקוריים ואל תלכו רחוק יכול להיות שהעיצוב של כרטיס הביקור שלהם יותר יתאים לקיר מאשר ציור של איזשהוא נוף אקזוטי.
!