איך לבחור ציור קיר לחדר ילדים

ציור על קירות בחדר של ילד – זה אלמנט עיצובי אטרקטיבי מאוד. ציורי קיר לילדים הופכים את חדרם למקום עליז, בהיר, אנרגטי, והכי חשוב – נותנים לו אופי ואינדיבידואליות. בוא נראה, איך לעשות ציור על הקירות בחדר ילדים, איך אפשר לעשות את זה בצורה הכי נכונה ואיך לא כדאי לעשות את זה.

מה הוא השטח אליו מתפרס הציור?

א. ציור קיר בכל החדר- בעקרון יש אינסוף אפשרויות לדוגמה ציור אווירה של נוף- עננים בתקרה, ועל הקירות נוף של הרים ,מדשאות ועצים ואולי כמה דמויות נחמדות או רקע של צבע אחיד עם עננים פזורים עליו, טירה עתיקה בין העננים ופיות. הכי חשוב זה שאם הולכים על כל החדר הצבעים צריכים להיות רגועים והציור לא צריך להיות עמוס, אלא יותר ניטרלי.

ב. ציור רק על קיר אחד – פה יש שתי אופציות הראשונה זה לצייר ציור מלא עם נוף ודמויות על כל הקיר, השניה זה לעשות צבע רקע ולצייר כמה אלמנטים-(לדוגמה קיטי וכמה לבבות או מכונית לבנים), במקרה של ציור רק על קיר אחד אפשר להיות טיפה יותר נועזים.

ציורים בכל הקירות בחדר ילדים בקניון מבשרת ציוןציור קיר של קיטי רק על קיר אחד

האם הציור צריך להיות חלק מהעיצוב הכללי של החדר?

לפני שבוחרים לעשות ציור קיר בחדר ילדים, תחליטו בשביל עצמכם, האם הוא צריך להיות בצבעי הטון הכלליים של החדר(הרהיטים, הווילונות וכ'ד),או הצבעוניות של ציור הקיר צריכה להיות שונה לגמרה. בסופו של דבר זה בהחלט עניין של טעם. אך זה בהחלט נושא שדורש התייחסות.

מה הנושא של הציור קיר?

א. בחירת הנושא לציור קיר תלויה בגילו של הילד – ככל שהילד הציור צריך להיות כמה שיותר ניטרלי מכיוון שהאינטרסים של הילד משתנים מאוד מהר והציור צריך להשאר לפרק זמן כמה שיותר גדול. ככל שהילד גדול יותר כך גדולה יותר מעורבותו בבחירת ציור הקיר. אך לדעתי ההורה צריך גם הוא להחליט בנושא זה או שתצטרכו לממן ציור גרפיטי פסיכודלי לחלוטין!

ציור קיר של בייבי פו הדוב לחדר תינוקותציור קיר של מייקל ג'ורדן לחדר נוער

ב. דמויות מצויירות – מאוד מקובל לצייר דמויות מפורסמות, מסרטים מצויירים, או ממשחקים בחדר ילדים. גם כאן צריך לדעת איך לבחור, מפני שיש דמויות "חד פעמיות" שילדים נדלקים אליהן (משדרות טלוויזיה או מסרטים) אך מהר מאוד הן נשכחות וילדים כבר לא רוצים אותן , לעומת זאת יש דמויות יותר קלאסיות כמו פו הדב לדוגמה וטום וג'רי דמויות שלא ישכחו לעולם. ויש גם דמויות מסרטים חדשים שגם הן הספיקו לכבוש את ליבם של הרבה ילדים כמו בוב ספוג.

ציור קיר של טרזן מבוסס על סרט מצויר קלסי של דיסני ציור קיר של בוב ספוג מבוסס על סרט מצויר חדש

גלריות ציורי קיר לחדרי ילדים ניתן לראות בעמוד ציורי קיר לחדרי ילדים ובעמוד ציורי קיר לילדים.

ניתן להזמין ציורי קיר בטל 0545842638 או במייל anakogan85@gmail.com.

!