ציורי קיר חיצוניים לגינה ללקוח מרמת השרון

ביצעתי עבודה מדהימה בשביל הלקוח מרמת השרון. הלקוח הזמין מספר ציורי קיר תלת מימדיים לגינה שלו. הציורים היו אמורים להתאים לסביבה. הרעיון היה ליצור אשליית עומק על הקיר שבגינה. הכי קשה היה להתאים את הצבעים של הצמחים, העצים, והאבנים המצויירים לצמחים, עצים ואבנים הקיימים בגינה.
ציורי קיר תלת מימדים של עץ ועציץ ציור קיר של עץ ציור קיר של עציץ ציורי קיר תלת מימד של כד, אבנים ופרחים ציור קיר תלת מימד של כד ציורי קיר של כד וצמחיה ציורי קיר של אלוורה וקיסוס ציור על קיר של אלוורה ציור קיר של קיסוס ציור קיר אשליה תלת מימדית של אדמה ופרחים ציורי קיר של טבע מתןך הבית של הלקוח ציור קיר של כד לגינה
המטרה הייתה להרחיב מבחינה וויזואלית את השח של הגינה, הגינה עצמה הייתה לא גדולה אף יפה וירוקה, הגינה הייתה מוקפת קירות שהפרידו ביו בינה לבין הבתים של השכנים. הלקוח רצה שהציור יהיה מן המשך של הגינה על הקירות,וישתלב עם הצמחים הקיימים, הוא לא רצה להוסיף שום דבר חדש, אלה להשתמש באובייקטים קיימים.
לי כציירת היה חשוב שבסוף הציור יהיה קשה להבדיל בין הפרחים או הצמחים האמיתיים לבין אלה שמצויירים, בנוסף לכך גם המראה דרך חלון הבית היה חשוב ללקוח, הוא מאוד רצה לראות דרך חלון ביתו עצים וצמחים ולא קיר בטון לבן,ענק.
התוצאה הייתה מדהימה כל מי שביקר בבית לא הצליח להבדיל בין הציורים לבין הדברים הקיימים! להזמנת ציורי קיר לגינה נא לצלצל אלי בטל 0545842638 או לפנות דרך האימייל anakogan85@gmail.com או דרך האתר. עוד ציורי קיר תלת מימד ניתן לראות בעמוד הזה.
!