מייקל ג’ורדן וציורי קיר של סלבריטאים בתל אביב

ציירתי הרבה ציורי קיר של סלבריטאים בתל אביב. גם הפעם לקוח מקרית שרת הזמין ציור קיר של מייקל ג'ורדן בשביל בנו. ציור קיר בגובה 4.5 מטר ורוחב 2.5 מטר לקח הרבה זמן:
ציור קיר של מייקל ג'ורדן, דניאל ואנה קוגן ציור קיר של מייקל ג'ורדן ודניאל
הבעתיות בציור קיר גבוה כל כך זה שביצועו לוקח הרבה יותר זמן ומאמץ. כל זה מעלה את מחיר ציור הקיר כמעט ב50%. ציור קיר עם אותו שטח, אבל בגובה כ2 מטר יעלה בסביבות 1500 ש''ח. אבל בגובה 3.5 מטר מחיר ציור קיר עולה עד 1500 ש''ח.
לקוח רצה להוסיף את דמות בנו לקומפוזיציה, שבה הילד משחק עם מייקל ג'ורדן ובקפיצה חוסם את הכדור הנזרק על ידי ג'ורדן. ילד ממש התלהב מהציור ועוד לפני סיומו הזמין הרבה חברים בשביל להראות את הציור שלו.
חוץ מציורי קיר של סלבס לילדים, ביצעיתי הרבה ציורי קיר, של סלבריטאים לבתי עסק כגון: מייקל ג'קסון, אלביס, מרלין מונרו ועוד'. ציורי קיר של סלבריטאים מוסיפים המון ייחודיות למקום. בית עסק עם ציור קיר יפה נטבע בזכרון ליותר זמן ואנשים גם אוהבים לספר על דברים מיוחדים לחבריהם. בית עסק עם ציור קיר יקבל פרסומת נוספת בחינם. כמה ציורים כאלו ניתן לראות בעמוד הבית של האתר שלי וגם בעמוד שמוקדש לבתי עסק. הנה למשל ציור קיר מגניב של אלביס ומייקל ג'קסון מתחבקים במסעדת "אלביס" באבו גוש ועוד זוג ציורים שציירתי בת''א:
ציור על עמוד של אלביס ומייקל ג'קסון ציור על קיר אלביס עם בקבוק קולה ציור קיר על חנות רהיטים של מרלין מונרו ציור בטיילת תל אביב של סלבריטאים יהודים
להזמנת ציורי קיר של סלבס במחירים סבירים נא לפנות בטל 0545842638 או במייל anakogan85@gmail.com. אם אתם רוצים לברר כמה עולה ציור קיר, אתם מוזמנים לקרוא הכתבה שלי על תמחור ציורי קיר.
!