צביעת קירות ורהיטי עץ אומנותית

צביעת קירות אומנותית חוזרת לאופנה. אחרי שנים רבות של באוהאוס סטרילי אנשים יותר ויותר מעוניינים לתת אינדיוודואליות לביתם. צביעת קירות דקורטיבית נותנת אפשרות להפוך את הבית לשטח באמת אישי. אפשר לעצב קירות באופן שזה יתאים לרהיטים שלכם. אפשר לעצב כל חדר בסגנון אסתטי שונה: חדר אוכל בסגנון רנסאנס, חדר שינה בסגנון ימי ביניים, חדר עבודה יכול להיות מעוצב בסגנון ג'ז או סגנון מצריים העתיקה וציורי קיר לנוער או לילדים אפשר ליצור בסגנון דיסני. אני מסוגלת להפוך את הקיר שלכם לחלום.

אפשרות שנייה להפוך את ביתכם לאזור אישי שלכם היא: צביעת רהיטים. ביחד עם צביעה דקורטיבית לקירות זה יכול ליצור רזוננס אסתטי מדהים. צביעה אומנותית על עץ זה אחת מתחומים שיש לי המון ניסיון בו. הנה תראו כמה מהדוגמאות של עיצוב וצביעת קירות ורהיטים אומנותית:

אנה קוגן מציירת ציור קיר בסגנון מצריים העתיקה בסלון בבית פרטי בתרום ציורי קיר בסגנון מצריים העתיקה בסלון זום ציורי קיר מצרים העתיקה לסלון במושב תרום ציור קיר בסגנון מצריים העתיקה בסלון בבית פרטי בתרום ציורי רהיטים בחלל 9 יפו העתיקה ציורי רהיטים בחלל 9 יפו העתיקה צילום שירי שחורי מנורה לפני צביעה חלק מקומפוזיציה בחלל 9 יפו העתיקה ציור על מנורה ופטיפון בחלל 9 יפו העתיקה עציץ לפני צביעה חלק מקומפוזיציה בחלל 9 יפו העתיקה ציור על עציץ בחלל 9 יפו העתיקה

להזמנת דקור אישי ניתן לצלצל 0545842638 או ליצור קשר דרך האימייל שלי anakogan85@gmail.com.

!