איור ספרים ועיצוב כריכות

אני ציירת ומאיירת אם ניסיון רב. את הדרך שלי באיור התחלתי מתקופת הלימודים שלי במחלקה לאנימציה בבצלאל. במסגרת הלימודים היו לי כמה קורסים באיור עם מורים מדהימים כמו: צחי פרבר, נועם נדב, תמי בצלאלי ויוסי אבולעפיה. לכל אחד מהם היה סגנון וטכניקה מאוד שונה. הייתה לי אפשרות ללמוד מהמאסטרים הכי טובים בתחום שלהם. אחרי סיום הלימודים החלטתי לא להיעצר בסגנון אחד ולנסות לעבוד עם כל מיני כלים ובטכניקות שונות.
לתשומת ליבכם הנה מספר איורים ועיצובי כריכה נבחרים שעשיתי לכמה ספרים כולל ספרי ילדים ועוד. אני מקווה שתהנו. ללקוחות שלי אני מבטיחה איכות גבוה ביותר ועבודה צמודה לאורך כל הדרך. אתם תקבלו איורים איכותיים ואישיים שתישארו מרוצים מהם.
טלפון להזמנה: 054-584-2638 | אימייל: anakogan85@gmail.com
“בתוך הלב”: האיורים לספר ילדים הזה צוירו בעזרת וואקום. השתמשתי בתוכנת מחשב כדי לצייר ולצבוע את האיורים. העבודה על האיורים הייתה מאוד מהנה מפני שמאוד התחברתי לטקסט שאותו כתבה הסופרת על ילדה חמודה.
“קומי אורי”, “The Lion’s Roar”: אחד הפרויקטים המעניינים שיצא לי לעשות הוא לעשות את עיצובי הכריכה לכמה מספריו של הבמאי הישראלי צבי פישמן. היה מעניין לעבוד אם צבי והוא היה מאוד מעורב בעשייה של האיורים. כל פרט היה חשוב עבורו. הספרים שעבורם עשיתי את הכריכה הם: “קומי אורי”, “The Lion’s roar”.
“What Matters”: האיורים נעשו במסגרת פרויקט של שחקנית ישראלית ואמריקאית צעירה בשם מאיה עשת. הרעיון של מאיה היה להציג תוכנית פיילוט לסדרת טלוויזיה שאליו היא עבדה אם חבריה. אני התבקשתי לעשות שתי איורים מתוך הפיילוט , ואת שאר האיורים עשה אומן בריטי. הכל הוצג כעיתון וינטג’ שאותו עיצבה חברתי המדהימה סול ליבני אלכסיד.
“ספור על חברות בין שפל לגאות”: הספר של עידית היה הספר הראשון שאיירתי. האיורים בספר נראים פשוטים וילדותיים, אך הושקע בהם המון עבודת הכנה ומחשבה גם שלי וגם של כותבת הספר. בנוסף להיותה סופרת עידית היא גם פסיכולוגית ילדים. לכן כל פרט באיור העביר מסר לא רק ספרותי אלה גם טיפולי והיה חשוב שילדים שקוראים את הספר הזה יבינו את המסר.
באתר תוכלו להתרשם גם מהעבודות שלי בתחומים אחרים כציורי שמן.