ציורי שמן ואקריליק על בד קנבס

ציור שמן או אקריליק על קנבס בהזמנה אישית הוא מתנה מאוד מיוחדת לקרובי משפחה או לחברים, או אפילו לאנשי הצוות שלכם!
ארוחת בוקר בבית הסירה  פייר-אוגוסט רנוארציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית של מגבניקים במילואיםהנשף במולן דה לה גאלט  פייר-אוגוסט רנוארציור שמן Arrival of the Flower Ship אלכסנדר קושציור שמן על קנבס ונוס והמראה ולסקזרמברנדט משמר הלילה עור יוםציור שמן על בד יהודית והולופרנס של Gentileschiציור שמן על בד קנבס גולדה מאיר מוזרהציור שמן על קנבס גולדה מאירציור שמן על בד סבה אלוןציור שמן ביבי נתניהוציור שמן על בד כנווס הארוחה על ידי צייר אנונימיציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית כמתנה לחרט וילדרסציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בחור עם גיטרהציור שמן על כנווס של משפחה מאושרת בטבעציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בית כנסתציור דיוקן לפי צילום של אבאציור דיוקן לפי צילום של אמא
אני מבטיחה עבודה מקצועית ומהירה ועזרה בבחירת נושא ציור לכל לקוח. ניתן להזמין ציורי שמן ואקריליק גם בחוץ לארץ דרך האתר. כמובן שהמחיר הוא תלוי במורכבות ובגודל ציור. יש לי ניסיון של המון שנים ביצירת ציורי שמן ואקריליק מורכבים ביותר ,במגוון סגנונות. הציורים שלי נמצאים בכמה גלריות בארץ וכבר הרבה שנים מקבלים המון מחמאות מאומנים מקצועיים ומאנשים שמעריכים יופי.
ציורי שמן ואקריליק של נוף, פרחים או ציור אבסטרקט הם מתנה נפלאה ליום הולדת, לחתונה, לקבלת תפקיד חדש וגם לחנוכת הבית. ציור על בד קנבס בהזמנה אישית יכול להיות מותאם לבית שלכם ויוסיף לכל חדר מרחב, אור, צבע והייחודיות בדיוק כמו ציורי קיר וגרפיטי. בן אדם שמעריך יופי ייהנה לראות את ציורי קנבס בכל אחד מן החדרים, במיוחד בחדר סלון ושינה. בחדרים אלה שהם החדרים הכי חשובים בכל בית, ציורים יותאמו יושרו אווירה רומנטית שטופת שמש ומלאת בצבעים חיים, או לסירוגין זה יכול להיות ציור שקט ופילוסופי.
תקופת עבודה על ציור שמן או אקריליק על בד קנבס תלויה במורכבות של התמונה. בדרך כלל ביצוע עבודה לוקח 2-3 שבועות.