ציורי שמן על בד קנבס

ניתן להזמין ציורי שמן על בד קנבס במחירים סבירים ובאיכות גבוהה ביותר בטל 054-584-2638 או דרך האימייל שלי anakogan85@gmail.com.

אני מבטיחה עבודה מיקצועית ומהירה ועזרה בבחירת נושא ציור לכל לקוח. ניתן להזמין ציורים גם בחוץ לארץ דרך האתר. כמובן שהמחיר הוא תלוי במורכבות ובגודל ציור. יש לי נסיון של המון שנים ביצירית ציורי שמן מורכבים ביותר ,במגוון סגנונות. הציורים שלי נמצאים בכמה גלריות בארץ וכבר הרבה שנים מקבלים המון מחמאות מאומנים מקצועיים ומאנשים שמעריכים יופי.

ציור שמן על קנבס בהזמנה אישית יכול להיות מתנה מאוד מיוחדת לקרובי משפחה או לחברים או אפילו לאנשים שאתם עובדים ביחד איתם. ציור שמן על בד קנבס הוא מתנה מאוד מיוחדת ובלתי נשכחת שבטוח תשמח אותם!

ציורי שמן של נוף, פרחים או ציור אבסטרקט הם מתנה נפלאה ליום הולדת, לחתונה, לקבלת תפקיד חדש וגם לחנוכת הבית. ציור שמן על בד לפי הזמנה אישית יכול להיות מותאום לבית שלכם ויוסיף לכל חדר מרחב, אור, צבע ואיחודיות בדיוק כמו ציורי קיר. בן אדם שמעריך יופי יהנה לראות את ציורי קנבס בכל אחד מן החדרים, במיוחד בחדר סלון ושינה. בחדרים אלה שהם החדרים הכי חשובים בכל בית, ציורים יותאמו יושרו אווירה רומנטית שטופת שמש ומלאת בצבעים חיים, או לסירוגין זה יכול להיות ציור שקט ופילוסופי.

תקופת עבודה על ציור שמן על בד קנבס תלויה במורכבות של התמונה. בדרך כלל ביצוע עבודה לוקח 2-3 שבועות.

ארוחת בוקר בבית הסירה  פייר-אוגוסט רנוארהנשף במולן דה לה גאלט  פייר-אוגוסט רנוארציור שמן Arrival of the Flower Ship אלכסנדר קושציור שמן על קנבס ונוס והמראה ולסקזרמברנדט משמר הלילה עור יוםציור שמן על בד יהודית והולופרנס של Gentileschiציור שמן על בד קנבס גולדה מאיר מוזרהציור שמן על קנבס גולדה מאירציור שמן על בד סבה אלוןציור שמן ביבי נתניהוציור שמן על בד כנווס הארוחה על ידי צייר אנונימיציור שמן על כנווס של משפחה מאושרת בטבעציור דיוקן לפי צילום של אבאציור דיוקן לפי צילום של אמא