ציורי שמן ואקריליק על בד קנבס

ציור שמן או אקריליק על קנבס בהזמנה אישית הוא מתנה מאוד מיוחדת לקרובי משפחה או לחברים, או אפילו לאנשי הצוות שלכם!
ציור אקריליק על בד קנבס לתערוכת אשליות בשוק הפשפשים יפהציור שמן על בד קנבס גולדה מאיר מוזרהרמברנדט משמר הלילה עור יוםציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית של מגבניקים במילואיםציור שמן על קנבס גולדה מאירציור שמן על בד סבה אלוןציור שמן ביבי נתניהוציור אקריליק על קנבס של דונלד טראמפציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בחור עם גיטרהציור שמן על כנווס של משפחה מאושרת בטבעציור דיוקן לפי צילום של אבאציור דיוקן לפי צילום של אמאציור שמן על בד קנבס בהזמנה אישית בית כנסתציור אקריליק על בד קנבס בהזמנה אישית של איש חוגג שמחת תורהציור שמן על בד יהודית והולופרנס של Gentileschiציור שמן על קנבס ונוס והמראה ולסקזארוחת בוקר בבית הסירה  פייר-אוגוסט רנוארהנשף במולן דה לה גאלט  פייר-אוגוסט רנוארציור שמן Arrival of the Flower Ship אלכסנדר קושציור שמן על בד כנווס הארוחה על ידי צייר אנונימי
אני מבטיחה עבודה מקצועית ומהירה ועזרה בבחירת נושא ציור לכל לקוח. ניתן להזמין ציורי שמן ואקריליק גם בחוץ לארץ דרך האתר. כמובן שהמחיר הוא תלוי במורכבות ובגודל ציור. יש לי ניסיון של המון שנים ביצירת ציורי שמן ואקריליק מורכבים ביותר ,במגוון סגנונות. הציורים שלי נמצאים בכמה גלריות בארץ וכבר הרבה שנים מקבלים המון מחמאות מאומנים מקצועיים ומאנשים שמעריכים יופי.
ציורי שמן ואקריליק של נוף, פרחים או ציור אבסטרקט הם מתנה נפלאה ליום הולדת, לחתונה, לקבלת תפקיד חדש וגם לחנוכת הבית. ציור על בד קנבס בהזמנה אישית יכול להיות מותאם לבית שלכם ויוסיף לכל חדר מרחב, אור, צבע והייחודיות בדיוק כמו ציורי קיר וגרפיטי. בן אדם שמעריך יופי ייהנה לראות את ציורי קנבס בכל אחד מן החדרים, במיוחד בחדר סלון ושינה. בחדרים אלה שהם החדרים הכי חשובים בכל בית, ציורים יותאמו יושרו אווירה רומנטית שטופת שמש ומלאת בצבעים חיים, או לסירוגין זה יכול להיות ציור שקט ופילוסופי.
תקופת עבודה על ציור שמן או אקריליק על בד קנבס תלויה במורכבות של התמונה. בדרך כלל ביצוע עבודה לוקח 2-3 שבועות.