חדרי ילדים, נוער ותינוקות

לבירור מחירים של ציורי קיר לחדרי ילדים, נא לפנות עלי בטלפון 0545842638 או דרך האימייל שלי anakogan85@gmail.com .

הציור של פו הדוב ציור קיר של ממלכה קסומה ברחובות ציור קיר של גוסט ריידר בדרום הארץ ציור קיר של ילדים במרכז שלווה ירושלים ציור קיר של במבי מתוך סרט מצויר של דיסני בגן ילדים באשדוד ציור קיר של בת הים מוכן ציור קיר בחדר ילדים קניון מבשרת ציון ציור קיר בסגנון פו הדוב וחבריו ציור קיר של קופים לגן ילדים ציור קיר של חדקרן לחדר נוער בכפר סבה ציור קיר פיות ציור קיר של טרזן דיסני ציור על קיר בבית חולים הדסה של תותית שלגיה דיסני ציור קיר בסגנון הלו קיטי ציור של בוב ספוג ציור קיר של דרקונים בב ציור של חיות אפריקאיות חדר תינוק של דובוני אכפת לי ציור קיר לנוער במגרש משחקים נוף תת ימי ציור קיר לנוער של נוף תת ימי ציור קיר של ילד על סוס ציור קיר של בייבי פו הדוב עם חזרזיר ובועות סבון ציור קיר של פו הדוב, חזרזיר וטיגר ציור קיר מייקל ג'ורדן ובחור בשם דניאל ציור קיר לחדר ילדה הלו קיטי במושב אליעזר ציור קיר של סוואנה באפריקה בבית חולים איתנים

ציורי הקיר לילדים הם תחום שונה ורחב מאד. ציורי קיר בחדרי ילדים מכניסים אוירה מיוחדת לחדר, בהתאם לגילו של הילד. ציורי הקיר מתבצעים באיכות ורמת גימור גבוהה מאד, הצבעים שבהם אני משתמשת אינם רעילים, מאד איכותיים. על קירות גבס או בטון יעשה שימוש בצבעים על בסיס אקרילי ואילו על קירות ברזל או עץ ייעשה שימוש בצבעים על בסיס שמן. תוכן הציור ייבחר על ידי הלקוח, לפי גיל הילד ומטרת הציור. לדוגמה, בחדרו של פעוט יכולה להיות אוירה רגועה ונינוחה עם ציור לא עמוס.

בגילאים מתקדמים יותר האפשרויות הולכות וגדלות, הרעיון לציור יכול להיות לקוח מסדרת טלוויזיה אהובה, ספר אהוב, משחק מחשב או נושא לימודי שמעניין את הילד כמו מערכת השמש. הציור יכול להתפרש על כל קירות החדר ועל התקרה ובכך להפוך את החדר לעולם דמיוני שלם, אולם הציור יכול להיות פרט דקורטיבי בחדר שאינו תופס מקום רב, או פרט עיצובי כמו צביעה אמנותית לכל החדר.

ציורי קיר יכניסו אוירה ייחודית וקסומה לחדר של ילדך, הם יכולים להפוך את החדר לממלכה קסומה, לעולם דמיוני ששייך רק לילדך. ציור הקיר בחדר של ילדך ילווה אותו תקופה ארוכה בחייו, לכן בחירת הנושאים של הציור חייבת להיות מאד קפדנית. תודעת ילדך מתעצבת כבר בגיל הרך וציור הקיר יכול להיות חלק מהתהליך המופלא הזה.