ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר יכניסו אוירה ייחודית וקסומה לחדר של ילדך, הם יכולים להפוך את החדר לממלכה קסומה, לעולם דמיוני ששייך רק לילדך. ציור הקיר בחדר של ילדך ילווה אותו תקופה ארוכה בחייו, לכן בחירת הנושאים של הציור חייבת להיות מאד קפדנית. תודעת ילדך מתעצבת כבר בגיל הרך וציור הקיר יכול להיות חלק מהתהליך המופלא הזה.
ציור קיר לנוער של נוף אפריקני ואריהציור הקיר של הכבשה ניקי בחדר שינה של ילדהציור קיר לחדר ילדים של פו הדובציור קיר של במבי מתוך סרט מצויר של דיסני בגן ילדים באשדודציור הקיר של פיה בחדר של תינוקתציור הקיר בחדר של ילדה קטנה מאשדוד של בת הים אריאלציור הקיר בסגנון דיסני של חד קרן ונסיכה בחדר של ילדה קטנהציור קיר של תותיות בחדר של בנות מהר אדרציור הקיר של גוסט ריידר לילד בדרום הארץציור קיר על פי איור מספר פנטזיה בחדר של נערציור קיר של פיה עומדת על פרח בחדר של נערהציור הקיר של בוב ספוג בחדר של לילד קטןציור הקיר לילדים בשלוה ירושלים - הנסיכה והאפוןציור קיר של החתול במגפיים במרכז שלוה ירושליםציור הקיר לילדים של תיבת נח בשלוה ירושליםציור קיר של מכוניות בעיר בשלוה ירושליםציור קיר של פינגווינים במרכז שלוה ירושליםציור קיר של הסוואנה האפריקנית עם חיות במרכז שלוה ירושליםציור קיר של קופים לגן ילדיםציור קיר של הסוס הלבן ועצלנאי במרכז שלוה ירושליםציור קיר מייקל ג'ורדן ובחור בשם דניאלציור קיר בבריכת ילדים של נוף תת ימי
ציורי הקיר לילדים הם תחום שונה ורחב מאד. ציורי קיר בחדרי ילדים מכניסים אוירה מיוחדת לחדר, בהתאם לגילו של הילד. ציורי הקיר מתבצעים באיכות ורמת גימור גבוהה מאד, הצבעים שבהם אני משתמשת אינם רעילים, מאד איכותיים. על קירות גבס או בטון יעשה שימוש בצבעים על בסיס אקרילי ואילו על קירות ברזל או עץ ייעשה שימוש בצבעים על בסיס שמן. תוכן הציור ייבחר על ידי הלקוח, לפי גיל הילד ומטרת הציור. לדוגמה, בחדרו של פעוט יכולה להיות אוירה רגועה ונינוחה עם ציור לא עמוס.
בגילאים מתקדמים יותר האפשרויות הולכות וגדלות, הרעיון לציור יכול להיות לקוח מסדרת טלוויזיה אהובה, ספר אהוב, משחק מחשב או נושא לימודי שמעניין את הילד כמו מערכת השמש. הציור יכול להתפרש על כל קירות החדר ועל התקרה ובכך להפוך את החדר לעולם דמיוני שלם, אולם הציור יכול להיות פרט דקורטיבי בחדר שאינו תופס מקום רב, או פרט עיצובי כמו צביעה אמנותית לכל החדר.