ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר יכניסו אוירה ייחודית וקסומה לחדר של ילדך, הם יכולים להפוך את החדר לממלכה קסומה, לעולם דמיוני ששייך רק לילדך. ציור הקיר בחדר של ילדך ילווה אותו תקופה ארוכה בחייו, לכן בחירת הנושאים של הציור חייבת להיות מאד קפדנית. תודעת ילדך מתעצבת כבר בגיל הרך וציור הקיר יכול להיות חלק מהתהליך המופלא הזה.
ציור קיר של מואנה וחברים מסרט מצויר של דיסני לחדר של ילדה בת 8ציור קיר של משחק מיינקראפט לחדר נערה בת 15ציור קיר לנוער של נוף אפריקני ואריהציור הקיר של הכבשה ניקי בחדר שינה של ילדהציור קיר לחדר ילדים של פו הדובציור קיר של במבי מתוך סרט מצויר של דיסני בגן ילדים באשדודציור הקיר של פיה בחדר של תינוקתציור הקיר בחדר של ילדה קטנה מאשדוד של בת הים אריאלציור הקיר בסגנון דיסני של חד קרן ונסיכה בחדר של ילדה קטנהציור קיר של תותיות בחדר של בנות מהר אדרציור הקיר של גוסט ריידר לילד בדרום הארץציור קיר על פי איור מספר פנטזיה בחדר של נערציור קיר של פיה עומדת על פרח בחדר של נערהציור הקיר של בוב ספוג בחדר של לילד קטןציור הקיר לילדים בשלוה ירושלים - הנסיכה והאפוןציור קיר של החתול במגפיים במרכז שלוה ירושליםציור הקיר לילדים של תיבת נח בשלוה ירושליםציור קיר של מכוניות בעיר בשלוה ירושליםציור קיר של פינגווינים במרכז שלוה ירושליםציור קיר של הסוואנה האפריקנית עם חיות במרכז שלוה ירושליםציור קיר של קופים לגן ילדיםציור קיר של הסוס הלבן ועצלנאי במרכז שלוה ירושליםציור קיר מייקל ג'ורדן ובחור בשם דניאלציור קיר בבריכת ילדים של נוף תת ימי
ציורי הקיר לילדים הם תחום שונה ורחב מאד. ציורי קיר בחדרי ילדים מכניסים אוירה מיוחדת לחדר, בהתאם לגילו של הילד. ציורי הקיר מתבצעים באיכות ורמת גימור גבוהה מאד, הצבעים שבהם אני משתמשת אינם רעילים, מאד איכותיים. על קירות גבס או בטון יעשה שימוש בצבעים על בסיס אקרילי ואילו על קירות ברזל או עץ ייעשה שימוש בצבעים על בסיס שמן. תוכן הציור ייבחר על ידי הלקוח, לפי גיל הילד ומטרת הציור. לדוגמה, בחדרו של פעוט יכולה להיות אוירה רגועה ונינוחה עם ציור לא עמוס.
בגילאים מתקדמים יותר האפשרויות הולכות וגדלות, הרעיון לציור יכול להיות לקוח מסדרת טלוויזיה אהובה, ספר אהוב, משחק מחשב או נושא לימודי שמעניין את הילד כמו מערכת השמש. הציור יכול להתפרש על כל קירות החדר ועל התקרה ובכך להפוך את החדר לעולם דמיוני שלם, אולם הציור יכול להיות פרט דקורטיבי בחדר שאינו תופס מקום רב, או פרט עיצובי כמו צביעה אמנותית לכל החדר.