ציור גרפיטי תלת ממדי בפסטיבל “רחוב שפיפון” באילת במאי 2021

במאי 2021 הופק פסטיבל גרפיטי באילת “רחוב שפיפון” על ידי קבוצת ג’קי בכר ראש חוצות שבו השתתפו מספר ציירים כולל אותי. הפעם בנוסף ללצייר עזרתי למפיקה למצוא את כל האמנים ולהתקשר איתם. בעלי, מקס פילנקו עבד איתי על הציור. האמנים שהשתתפו באירוע הם אחים ארז וזיו שמח (Erezoo וZivink), אביאור נאות (NaotArt), דרור פריד ,אבי טל (SPINE_B7) ואנוכי. היו עוד כמה ציירים מקומיים שהצטרפו לאירוע.
הרעיון היה להפוך את אחד החניונים המקומיים האפורים ואפילו קצת מפחידים ליצירת אומנות מקרינה אור ושמחה. כל אחד מהציירים קיבל את הקיר שלו ועבד עליו. הכל התחיל מיצירת סקיצות ונגמר בציורי גרפיטי מדהימים. הפעם אני החלטתי לעשות ציור קיר שבו תהיה אשליה של תלת ממדית אך הציור לא יהיה בסגנון ריאליסטי כמו שאני עושה בדרך כלל,אביאור צייר דמויות אנימטיביות. אחים שמח עשו עבודה מדהימה כרגיל בסגנון שלהם ואבי טל צייר את מלכת שבא.
לדעתי הפרויקט מאוד הצליח. כל אחד מהציירים יצר יצירה מאוד איכותית ויפה. עוד לפני שסיימנו פנו אלינו מספר תושבים מקומיים ובערך אותו משפט: “תודה שיצרתם את היופי הזה! שנים הלכתי מול החניון הזה וחשבתי שהוא קודר ונטוש. עכשיו יש לנו ממש תערוכה ליד הבית”. זה היה נעים ביותר לשמוע פידבק חיובי כל כך.
ציור גרפיטי תלת מימד של אנה קוגן ומקס פילנקו באילת במאי 2021 הפוסטר של פסטיבל גרפיטי איילת במאי 2021קיר ריק לפני התחלה של תהליך יצירת ציור גרפיטי בפסטיבל איילתהמודל המוחשי של ציור גרפיטי לפני יצירת הציורציירת אנה קוגן יוצרת החלק התחתון של ציור גרפיטי באיילתציירת אנה קוגן על הפיגום יוצרת החלק העליון של ציור גרפיטי באילתארז וזיו שמח בתהליך יצירה של הגרפיטי שלהם במסגרת של פסטיבל איילתאביאור נאות בתהליך יצירה של הגרפיטי שלהם במסגרת של פסטיבל איילתמקסים פילנקו עובד על ציור גרפיטי ביחד עם אנה קוגן באיילתאנה קוגן עובדת על הדמות של יען לבן שהוא חלק מהגרפיטי שלה באיילתיען לבן על ידי אנה קוגן חלק מציור גרפיטי בפסטיבל איילת 2021שחקנית מישל טעם בתלבושת של יען מול היען המצויר של אנה קוגןציור גרפיטי של ארז וזיו שמח בפסטיבל איילת 2021ציור גרפיטי של אביאור נאות בפסטיבל איילת 2021
בשביל לראות יותר ציורי קיר וגרפיטי תלת מימד, אתם מוזמנים לבקר בגלריית ציורי תלת מימד פה.
!