ציורי פנים-מטמורפוזה – הסגר קורונה הביא אותי להתחיל לצייר על הפנים שלי

אז מה בעצם הביא אותי לקחת מכחול ולהתחיל לצייר על הפנים שלי? זה שאלה שהרבה אנשים שואלים אותי. אנסה לענות כאן: הכל התחיל מהסגר שנכפה אלינו בגלל הקורונה, שמשתוללת עכשיו בעולם. לפני המגפה הזו הייתי מאוד עסוקה בפסטיבלים, אירועים תרבותיים למיניהם, תערוכות וציורי רצפה.
ואז הגיע הסגר. מצאתי את עצמי בבית אם משפחתי וכל הפרוייקטים נעצרו. אבל הצורך החזק שלי לקשקש על משהו ולהפוך אותו למשהו אחר לא נעלם והוא רק התגבר אם הזמן והעובדה שאני תקוע במקום אחד למשך זמן ממושך. אז ישבתי וחשבתי על מה עוד אני יכולה לקשקש? קירות? הקירות בבית שלי כבר עמוסים. רצפה? בעלי לא ייתן לי לצערי הרב…))) דפים וכנווסים? משום מה זה לא ממש עניין אותי תמיד.
ואז נזכרתי בחלום ילדות שהיה לי, להפוך למישהו אחר. להפוך למי שבא לי לדמויות שאני מעריצה ולהפך,וזה תחושה אדירה, וגם הבנתי שפנים בטור כנווס זה מאוד מאתגר ואני אוהבת אתגרים. חייבת להגיד שהעסק הזה לא היה כזה פשוט… בשביל לצייר על עצמך צריך:
א. גם להכיר חומרים חדשים לגמרי(ולמזלי הסתבר שיש לי שכנה בשם אנה ויסטריך שהיא מוכרת צבעים מאוד מיוחדים לכל מה שקשור בציורי גוף, והיא גם ציירת מוכשרת בעצמה.)
ב. צריך להיות מוכנים לזה שחלק מהשיערות והעור שלכם כבר לא יהיו כמו מקודם.
ג. אפשר להגיד שזה גם סוג של ציור אנמורפי שיוצר אשליה אופטית שגורמת למשל לאף הרזה שלי להפוך לאף גדול ושמן.
ולסיכום חייבת לציין שמאוד נהנתי מכל הדבר הזה שיצא לי לעשות לאחרונה ואני גם מתכוונת להמשיך ובגדול! תהינו מציור פנים-מטמורפוזה שלי של דוד בן-גוריון שהכנתי לכבוד יום העצמאות 2020:
!