עיצוב שני ביתני סלפי לחברת תיירות אשדוד לתערוכת התיירות שנתית

בתחילת 2020 עשיתי עבודה בהפקת “חברת ראש חוצות וגק’י בכר” עבור חברת תיירות אשדוד. העבודה כללה :עיצוב שני ביתני סלפי לתערוכת התיירות הבינלאומית השנתית בשם IMTM 2020. תערוכה זו מתקיימת כל שנה והיא בין הגדולות בעולם. באחד הביתנים הייתה דוגמנית (דנה גולדסמן המדהימה!) שאותה הפכתי לחלק מהציור.
הצוות של ציירת אנה קוגן בונה ביתן ביסטרו לתערוכה IMTM TLV הצוות של ציירת אנה קוגן בונה ביתן חוף אשדוד IMTM TLV ביתן ביסטרו אשדודי לתערוכת תיירות בתל אביב ציירת אנה קוגן מציירת על דוגמנית דנה גולדסמן ביתן ביסטרו אשדודי של ציירת אנה קוגן עם אנשי תיירות אשדוד בפנים ביתן ביסטרו אשדודי של ציירת אנה קוגן עם מבקרי IMTM TLV ביתן ביסטרו אשדודי וביתן חוף אשדוד של ציירת אנה קוגן IMTM TLV דוגמנית דנה גולדסמן מצטלמת עם המבקר של IMTM TLV צילום סלפי של דנה גולדסמן עם המבקר של IMTM TLV צילום סלפי של דוגמנית דנה גולדסמן בביתן חוף אשדוד של ציירת אנה קוגן IMTM TLV
המשימה לא הייתה פשוטה. אני והצוות שלי יצרנו אשליה דו-ממדית בעזרת ציורי קיר, רצפה ורהיטים. היינו אמורים גם לבנות חלק מהתפאורה. בביתן זה הייתה גם דוגמנית שציירתי אליה בצורה כזו שהיא תראה חלק מהמיצג. חלק מאנשים בכלל לא שמו לב שמדובר על בן אדם חי. בשבילם זאת הייתה הפתעה לא נורמלית לגלות שהדמות המצוירת פתאום זזה ומזמינה אותם להצטלם לצידה.
נושא של הביתן הראשון היה חוף אשדוד. אנשים באו לביתן זה בשביל להצטלם עם הדוגמנית וברקע נראו סמלים של העיר ולוגו של חברת תיירות אשדוד. ביתן השני היה מדמה מסעדת ביסטרו אשדודית שבה נערכו מפגשים עסקיים בין אנשי חברת תיירות אשדוד ואורחיהם. שמחתי לראות שאנשים מאוד התרשמו מהביתנים והלקוח נשאר מאוד מרוצה.
(חלק מהצילומים: קרדיט לדנה גולצמן.)
ציור גוף נוסף שיצרתי לקליפ של להקת אבני החושן ניתן לראות בפוסט הזה.
כמה קישורים חיצוניים שמדברים על התערוכה:
!