אשליה דו ממדית בסגנון צילום ספיה של אנה קוגן במוזיאון פופ-אפ 2020

בתחילת ינואר 2020 הוזמנתי בפעם השנייה להשתתף בתערוכת פופ-אפ TLV. בעבודתי, הפכתי חדר שלם לאשליה תלת ממדית. האשליה התבססה על הדמיה של הזמן ככלי מחקר של המציאות. זמן הוא הכלי אשר מגלה את האמת על אובייקטים ממשיים ודמיוניים. יצרתי חדר שהוא צילום בשחור לבן שהזמן הפך אותו לתמונת ספיה. (אפקט המדמה תמונה ישנה, בגוונים חומים.)
משפחות רבות שומרות תמונות משפחה ישנות. בתמונות האלה, סבאות וסבתאות צעירים מחייכים דרך הגוונים הדהויים של אפור, שחור וצהוב. בדרך כלל המפגש עם תמונות אלה עושה מצב רוח טוב לרובנו. לעומת זאת, כאשר אני רואה תמונות משפחה ישנות, אני מרגישה עצב רב. וזה בדיוק מה שהרגשתי כאשר קיבלתי חדר נטוש בתוך בניין מיועד להריסה כדי לעבוד על התערוכה שלי. בעברו זה היה בית חם למשפחות בני כמה דורות. הרגשתי את משב הנוסטלגיה והייתי חייבת להביע אותו בציור.
מוזיאון פופ-אפ TLV 2020 היה אירוע מאוד מיוחד עבורי. לצד העבודה המשמעותית הוא גרם לי הנאה רבה. הפרויקט פורסם והצטרפו אליו יותר ממאה אמנים מתחומים שונים שיצרו מאות ציורים ופסלים. ובתוך כל המהומה חגגה ופרחה היצירתיות. מאוד אהבתי את העבודות של דניאל פילוסוף, נועה אלון ושיר למדן. מקווה שהיוזמה של מוזיאוני פופ אפ, תתפתח ותמשיך גם בעתיד.
ציירת אנה קוגן מוזיאון פופ אפ 2020 תחילת עבודה ציירת אנה קוגן מוזיאון פופ אפ 2020 בתהליך עבודה הצצה הראשונה לחדר של אנה קוגן במוזיאון פופ אפ 2020 הפינה הימנית של החדר של אנה קוגן במוזיאון פופ אפ 2020 הפינה השמאלית של החדר של אנה קוגן במוזיאון פופ אפ 2020 כיסא אמיתי שמעוצב כמו ציור אנה קוגן מוזיאון פופ אפ 2020 גמדון הבית בחדר של אנה קוגן מוזיאון פופ אפ 2020 המייצג של אומנית אנה קוגן במוזיאון פופ אפ 2020
(הצילום האחרון: קרדיט למוזיאון פופ אפ תל אביב.)
ציור רצפה תלת מימד שלי שיצרתי למוזיאון פופ אפ 2019 ניתן לראות בפוסט הזה.
!