ציור קיר שהוזמן על ידי חברת טמבור במרכז הבנייה הישראלי בנתניה

משיתוף פעולה ביני לבין המעצבת אביבית מדינה נוצרה יצירה צבעונית במיוחד שהוזמנה על ידי חברת טמבור במרכז הבנייה הישראלי – ציור קיר צבעוני ויפה עם אפקט תלת מימדי! יצרנו את היצירה שהיא הפינה הכוללת שתי קירות ואליהם ציורי קיר עם אפקט תלת מימדי של רחוב צבעוני בסגנון קולומביאני. בשביל לחזק את האפקט התלת-מימדי בציור, צבענו על אובייקטים אמיתיים כמו חלונות, ספסל וכו’ בצבע אקריליק ושיבצנו אותם לקיר וליד הקיר.
גם בציור עצמו היו כל מיני תוספות מעניינות כמו השליכט שעליו אחראי בחור בשם אריק ( אריק אפקט) שעובד עם חברת טמבור על בסיס קבוע. השליכט הוא בעצם ציפוי דקורטיבי לקיר בכל מיני טקסטורות.
ציור קיר עם האפקט תלת-מימדי במרכז הבנייה הישראלי בנתניה ציירת אנה קוגן מתחילה לעבוד על ציור קיר במרכז הבנייה הישראלי אריק אפקט עושה שליכט כתוספת לציור מעצבת אביבית מדינה עובדת על ציור קיר במרכז הבנייה הישראלי אנה קוגן וארט ישראלי מציירים במרכז הבנייה הישראלי בנתניה הצבעים של טמבור שהושתמשו בשביל לצייר את הציור ציור קיר עם האפקט תלת-ממדי שהוזמן על ידי חברת טמבור המבקרים של מרכז הבנייה הישראלי בנתניה מול הציור
הפעם עשיתי משהו מעבר לציור קיר – אפשר לקרוא ליצירה שלי מייצג שבו אנשים יכולים להצטלם או סתם להנות ממנו ולהרגיש את האווירה הנעימה שנוצרת.
ציורי קיר נוספים לעסקים שונים ניתן לראות בגלריה הזאת.
!