ציור על קיר חיצוני מעל בריכת דגים בישוב נווה דניאל

לפני שאני יספר אל ציור קיר חיצוני בגובה כ4 מטר מעל בריכת דגים שעשיתי לאחרונה בישוב נווה דניאל, אני רוצה לכתוב כמה מילים על המקום עצמו. הישוב נווה דניאל נמצא באחד החלקים היפים ביותר של ארצנו, שזה גוש עציון. בישוב יש נקודת תצפית מאוד גבוהה שממנה אפשר לראות אפילו את הים. מיותר לציין שהנוף באזור מדהים ויש שקט קסום בישוב שלא ניתן לחוות ברוב חלקי הארץ הצפופה שלנו.
באחד הבתים בישוב מקסים זה גרה הלקוחה שלי שהזמינה ממני את אחד הציורים המורכבים יותר שיצא לי לעשות. לא מורכבים מבחינת טכניקת הציור או הרעיון, אלה מורכבים מבחינת היכולת להגיע לקיר שעליו היה אמור להיות הציור.
אז מה בעצם הייתה הביעה? הבעיה הייתה שהקיר נמצא מעל בריכת דגים ומפל דקורטיביים בגובה כ4 מטר. זאת אומרת שהייתי אמורה לצייר על קיר, אך לא יכולתי לעמוד מולו. כל מה שנשאר לי לעשות הוא להמציא שיטות הגעה לקיר. לדוגמה: ישבתי על גדר מצדו השמאלי של הקיר ועם יד אחד החזקתי בגדר, ואם יד שני ציירתי. פעם אחרת עמדתי אם רגל אחד על אבן שהייתה בתוך המים!
כן, זו הייתה מסימה לא פשוטה. ודרך אגב בציור זה נעזרתי בעוד ציירת שהצטרפה לעסק שלי לא מזמן – נסטיה חובין. בעזרתה הצלחתי לעמוד במשימה המאתגרת הזו.
אנה קוגן חוקרת את הקיר שעליו אמור להיות הציור בריכת דגים שמעליה אמור להיות הציור מערבבים צבע אקרילי בשביל הציור על קיר חיצוני תחילת עבודה על הציור מציירת העלה הראשון אנה קוגן צובעת את רקע בצבע ירוק אנה מציירת תוכי שהוא חלק המרכזי של הקומפוזיציה נסטיה חובין שהיא עוזרת של ציירת קירות אנה קוגן הגינה של הלקוחה שבה נמצת בריכת דגים עם מפל אנה קוגן עולה בגובה של 4 מטר בשביל לעבוד על הציור
אנה קוגן עולה על המפל ומציירת תוכי אנה קוגן מציירת צמחיה מימית מעל בריכת דגים אנה קוגן יושבת על הגדר בגובה 4 מטר ומציירת אנה קוגן מציירת בתנוחת יוגה אנה קוגן מגיע לציור מלמעלה אנה מציירת ציור קיר בגובה 4 מטר מלמעלה  אנה קוגן עומדת על רגל אחד בגובה 4 מטר ומציירת ציור על קיר חיצוני מעל בריכת דגים בישוב נווה דניאל מרחוק ציור על קיר מעל בריכת דגים בישוב נווה דניאל מקרוב ציור קיר מעל בריכת דגים מוכן
ציורים על קיר חיצוני נוספים שיצרתי ניתן לראות בגלריה הזאת.
!