תיקון ציורי קיר בחדר מדרגות

אחד מהפרוייקט שלי נעשה במושב מבוא ביתר בבית פרטי. זהו ציור של טבע וחיות בחדר מדרגות שמוביל לחדריהם של שלושה ילדים קטנים. נושא הציור נבחר על ידי הילדים והוא- טבע וחיות.

מצד אחד הנושא מאוד דינמי ומורכב, לדוגמה בציור מופיעות חיות בתנוע כמו הנמר או הדר של פילים, מצד שני הרקע מאוד מרגיע, שמיים תכלת ודשה ירקרק. כדי לייצור הרגשה של מרחב(מפני שהמקום צר וקטן) ציירתי עצים בפינות של המקום כדי לטשטש אותן.

ליד המדרגות ציירתי את הכלב ששייך לבעלי הבית על פי בקשתם, מפני שציור הכלב יצא מאוד מוצלח הילדים ביקשו לצייר גם את הגורים של הכלב.

לאחר כמה שנים הוזמנתי לבצע עבודות תיקון ציור קיר בחדר מדרגות מפני שאחד מן הקירות בחדר מדרגות התחיל להתפוררות ביחד עם ציור קיר של הגורים.

ציור קיר של כלב בחדר מדרגותציור קיר של גורים בחדר מדרגותציור קיר של פילים בסלוןציור קיר של אריות בחדר ילדיםציור קיר של ג'ירף בחדר ילדיםציור קיר צ'יטה בחדל ילדים

לסיכום לציור קיר הזה היה כמה מטרות הראשונה היא להרחיב מבחינה וויזואלית את המקום, השניה לתת לילדים תחושה של מקום קצת שונה ומעניין, והשלישית –הילדים מאוד קשורים לכלב לכן הם רצו את הפורטרט שלו על הקיר.

ציורי קיר נוספים של נוף אפריקאי ניתן לראות בעמוד ציורי קיר לחדרי נוער וילדים.

!