ציור קיר לגלריית מיכאלסון ברחוב שטרן פלורנטין

ציירתי ציור קיר בכניסה לגלריית אומנות חדשה “מיכאלסון” שנפתחה החודש ברחוב שטרן בתל אביב בשכונת פלורנטין. בציור מצוירים אנשים שעומדים בטור לגלריה. האנשים שעומדים בטור מצד ימני של הכניסה מצוירים בשחור לבן. בצד שמאלי של הכניסה מצוירות דמויות צבעוניות שכביכול ביצעו קנייתם בגלריית “מיכאלסון”.
הצד השמאלי 1 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהצד השמאלי 2 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהצד השמאלי 3 קרוב לאמצע של הציור קיר לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהחלק המרכזי של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהצד הימני 1 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים מונוכרומטייםהצד הימני 2 של הציור קיר של אנה קוגן לגלריית מיכאלסון אנשים צבעונים
בשביל הציור הייתי צריכה מודלים אנושיים. לכן ביקשתי ממכרי לדגמן לי, צילמתי אותם וציירתי ע”פ הצילומים על הקיר. בסופו של דבר כל הציור היה מורכב מאנשים שאני מכירה, שכל אחד מהם הצטלם במיוחד ליד הקיר בזווית שביקשתי (את רובם צילמתי בעצמי).
צילום של אמן מטי עלה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסוןדמות של אמן מטי עלה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסוןדמות של ציירת אנסטסיה חובינה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסוןצילום של ציירת אנסטסיה חובינה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסוןדמות של מקס ומשה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסוןצילום של מקס ומשה חלק מציור קיר לגלריית מיכאלסון
היה מעניין לראות את התלהבות והתרגשות של אותם האנשים שציירתי על הקיר. התוצאה הסופית הייתה די שונה ממה שהיה מתוכנן בהתחלה אבל יצא בהחלט מרשים.
ציורי קיר לעסקים נוספים ניתן לראות בגלריה הזאת.