ציורי קיר חיצוניים לגינה ללקוח מרמת השרון

ביצעתי עבודה מדהימה בשביל הלקוח מרמת השרון. הלקוח הזמין מספר ציורי קיר תלת מימדיים לגינה שלו. הציורים היו אמורים להתאים לסביבה. הרעיון היה ליצור אשליית עומק על הקיר שבגינה. הכי קשה היה להתאים את הצבעים של הצמחים, העצים, והאבנים המצויירים לצמחים, עצים ואבנים הקיימים בגינה.
ציורי קיר תלת מימדים של עץ ועציץציור קיר של עץציור קיר של עציץציורי קיר תלת מימד של כד, אבנים ופרחיםציור קיר תלת מימד של כדציורי קיר של כד וצמחיהציורי קיר של אלוורה וקיסוסציור על קיר של אלוורהציור קיר של קיסוסציור קיר אשליה תלת מימדית של אדמה ופרחיםציורי קיר של טבע מתןך הבית של הלקוחציור קיר של כד לגינה
המטרה הייתה להרחיב מבחינה וויזואלית את השח של הגינה, הגינה עצמה הייתה לא גדולה אף יפה וירוקה, הגינה הייתה מוקפת קירות שהפרידו ביו בינה לבין הבתים של השכנים. הלקוח רצה שהציור יהיה מן המשך של הגינה על הקירות,וישתלב עם הצמחים הקיימים, הוא לא רצה להוסיף שום דבר חדש, אלה להשתמש באובייקטים קיימים.
לי כציירת היה חשוב שבסוף הציור יהיה קשה להבדיל בין הפרחים או הצמחים האמיתיים לבין אלה שמצויירים, בנוסף לכך גם המראה דרך חלון הבית היה חשוב ללקוח, הוא מאוד רצה לראות דרך חלון ביתו עצים וצמחים ולא קיר בטון לבן,ענק.
התוצאה הייתה מדהימה כל מי שביקר בבית לא הצליח להבדיל בין הציורים לבין הדברים הקיימים! להזמנת ציורי קיר לגינה נא לצלצל אלי בטל 0545842638 או לפנות דרך האימייל anakogan85@gmail.com או דרך האתר. עוד ציורי קיר תלת מימד ניתן לראות בעמוד הזה.