ציורי קיר, תקרה ורצפה תלת מימדים

ציורי קיר תלת מימד הם האופן הכי טוב להרחיב שטח בדירתכם. ציורים מסוג זה הם כמו חלון לעולם אחר. לכל אחד מאיתנו יש עולם דימיוני מוסתר שהוא האוטופיה שלנו. ציור קיר תלת מימד יכול להיות אופן טוב להציץ לעולם הזה ולתת לאנשים אחרים להציץ בו.

ציור קיר תלת מימד יכול להיות תוספת אומנותית גם לדירה וגם לבית עסק. לבית העסק שלכם ציור זה יכול לתת אופי מיוחד, להצביע על אלמנטים ייחודים של העסק וגם לשעשע מבקרים.

ציורי תקרה תלת מימדיים הם אופן נוסף להוסיף מרחב לדירתכם או לעסקכם. ציור תקרה יאפשר חיבור המרחב שלכם לקוסמוס ולשמיים. ציור תקרה גם מוסיף הרבה אור לעסק.

ציורי רצפה יחברו את הדירה או העסק שלכם לעולמות נסתרים חבויים באדמה. או שזה יכול להיות ציור רצפה של עולמות תת מימיים. אומנם ציורי רצפה ממש קשה לבצע. בדרך כלל יוצרים עיצוב ומעבירים אותו לחומר עמיד לשפשוף ולשחיקה, מה שבדרך כלל קורה בציופי רצפה.

ניתן להזמין ציור קיר תלת מימד או ציורי תקרה\רצפה בטל 054-584-2638 או דרך האתר שלי.

ציור קיר תלת מימד לסלון בבית שמשציור רצפה תלת מימדי בבית הספר פרחי המדע רחובותציור קיר בבריחה של בית מלון רימונים ירושליםציור רצפה תלת מימד בשביל לינולאום לרצפהציור רצפה תלת מימדי בריכת הדגיםציור רצפה תלת מימד גמדיםציורי קיר תלת מימדים של עץ ועציץציור קיר תלת מימד של עציץ פרחיםנוף תלת מימדי על הקיר בבית חולים איתניםחלון תלת מימדי עם עצים בבית חולים איתניםציור רצפה תלת מימדי-אנומורפי בשביל פסטיבל הבננהציור קיר תלת ממדי של בריכה דקורטיבית במסעדת סומסה