ציורי קיר ורצפה תלת מימד

ציור קיר תלת מימד גדול של איש מתפס על הקיר על ידי אנה קוגן בפלורנטיןציור רצפה תלת מימד לפסטיבל עפולה לציורי מדרכותציור רצפה תלת מימד בסינמטק תל אביב וציירת קירות אנה קוגןציור רצפה תלת מימדי בבית הספר פרחי המדע רחובותמדבקת רצפה אנאמורפית של עיר דוד בנתב''ג על ידי אנה קוגןאמנית אנה קוגן עומדת ליד מדבקת רצפה של מגדל תקשורת של נמל התעופה נתב''גציור רצפה תלת ממד על ידי אנה קוגן של עמק יזרעאל בנתב''גמדבקת רצפה תלת מימד שעוצבה על ידי אנה קוגן של חוף תל אביב וגלשן בנתב''גציור קיר אשליה אופטית תלת מימד של ירושלים העתיקה בכניסה לביתציור קיר תלת מימד לסלון בבית שמשהצילום של מדבקת רצפה תלת מימד של פסל החירות לחברת לופטהנזההצילום של מדבקת רצפה תלת מימד של ביג בן לחברת לופטהנזהצילום מדבקת רצפה תלת מימד אנומורפית של מגדל אייפל לחברת לופטהנזההצילום של מדבקת רצפה תלת-מימד אנאמורפוזה של גונדולה לחברת לופטהנזהציור רצפה תלת ממדי של גשר על פני תהום  בשיתוף עם נטלי סמרה בעזריאלי חולוןציור רצפה תלת מימד בשביל לינולאום לרצפהציור רצפה תלת מימדי בריכת הדגיםציור רצפה תלת מימד גמדיםציורי קיר תלת מימדים של עץ ועציץציור קיר תלת מימד של עציץ פרחיםנוף תלת מימדי על הקיר בבית חולים איתניםחלון תלת מימדי עם עצים בבית חולים איתניםציור קיר בבריחה של בית מלון רימונים ירושליםציור קיר תלת ממדי של בריכה דקורטיבית במסעדת סומסהציור רצפה תלת מימדי-אנומורפי בשביל פסטיבל הבננהציור רצפה בתלת מימד של איינשטיין בפסטיבל עפולה לציורי תלת מימד
ציורי קיר תלת מימד הם האופן הכי טוב להרחיב שטח בדירתכם. ציורים מסוג זה הם כמו חלון לעולם אחר. לכל אחד מאיתנו יש עולם דימיוני מוסתר שהוא האוטופיה שלנו. ציור קיר תלת מימד יכול להיות אופן טוב להציץ לעולם הזה ולתת לאנשים אחרים להציץ בו.
ציור קיר תלת מימד יכול להיות תוספת אומנותית גם לדירה וגם לבית עסק. לבית העסק שלכם ציור זה יכול לתת אופי מיוחד, להצביע על אלמנטים ייחודים של העסק וגם לשעשע מבקרים.
ציורי תקרה תלת מימדיים הם אופן נוסף להוסיף מרחב לדירתכם או לעסקכם. ציור תקרה יאפשר חיבור המרחב שלכם לקוסמוס ולשמיים. ציור תקרה גם מוסיף הרבה אור לעסק.
ציורי רצפה יחברו את הדירה או העסק שלכם לעולמות נסתרים חבויים באדמה. או שזה יכול להיות ציור רצפה של עולמות תת מימיים. אומנם ציורי רצפה ממש קשה לבצע. בדרך כלל יוצרים עיצוב ומעבירים אותו לחומר עמיד לשפשוף ולשחיקה, מה שבדרך כלל קורה בציופי רצפה.
ניתן להזמין ציור קיר תלת מימד או ציורי תקרה\רצפה בטל 054-584-2638 או דרך האתר שלי.