ציורי קיר לגני ילדים וביתי ספר

ציור קיר של דובים, פילים, ג'ירפות וחמורים במרכז לאומי שלוהציור קיר של ציור קיר של פנדות במרכז לאומי שלוהציור קיר של גמדון וצבי במרכז לאומי שלוהציור קיר של צבי וארנב ופרפרים במרכז לאומי שלוהציור קיר לילדים של גמד קטן בשלוה ירושליםציור הקיר לילדים של זוג האיילים ביער במרכז שלוה ירושליםציור קיר של דמויות מאגדות במרכז שלוה ירושליםציור קיר של מאשה והדוב במרכז שלוה ירושליםציור קיר של תיבת נח וזוג האריות במרכז לאומי שלוהציור קיר של זוגות התרנגולות, השוורים, הנחשים והכבשים במרכז לאומי שלוהציור קיר של רכבת, המסוק ומכוניות במרכז לאומי שלוהציור קיר של סירת המפרש והטרקטור במרכז לאומי שלוהציור הקיר המונוכרומטי של אריות ותוכים במרכז לאומי שלוהציור הקיר המונוכרומטי של נמר במרכז לאומי שלוהציור קיר של זוג פילים במרכז שלוה ירושליםציור קיר של גירפות במרכז שלוה ירושליםציור הקיר של שעון וכלי מטבח במגרש משחקים של בנות בבית חולים הדסה עין כרםציור הקיר של עצים, ציפורים ושמיים במגרש משחקים בבית חולים הדסה עין כרםציור הקיר תלת מימד של עציץ עם פרחים בבית חולים הדסה עין כרםציור הקיר של בית המכשפה ביער הקסום בבית חולים הדסה עין כרםציור קיר בכניסה לגן ילדים בית יהודית בבני ברקציור קיר בחדר שינה של גן ילדים בית ילודית בבני ברקציור קיר לחדר משחקים בגן ילדים בית יהודית בבני ברקציור קיר לחדר הלבשה בגן ילדים בית יהודית בבני ברקציור קיר בפרוזדור בגן ילדים בית יהודית בבני ברקציור קיר לחדר שינה של תינוקות בגן ילדים בית יהודית בבני ברקציורי הקיר לבית ספר תיכון בחדרה של גמדון וקשתציור הקיר ו צביעה דקורטיבית לבית ספר תיכון בחדרהציור הקיר לבית ספר תיכון בחדרה של פו הדוב וחזרזירציור הקיר לבית ספר תיכון בחדרה של לוויתן, ציפור ושמש
אחד הכלים לפיתוח אישיותו של הילד במוסדות החינוך השונים הם ציורי הקיר בעלי המסרים, הצבעוניות והיצירתיות שמעוררת את הדמיון. הצבע בחיינו הוא אלמנט שהיה חסר במונוטניות הצבעונית שהייתה קיימת בעבר במוסדות החינוך כגנים ובתי ספר. ואילו היום, ניתן לראות קירות מקושטים אשר מעשירים את החוש האסתטי והדמיון של הילד. למעלה מעשר שנים אני מציירת ציורי קיר בחללים שונים הכוללים לתי ספר וגני ילדים. הניסיון הרב שרכשתי לימד אותי מה מושך את העין, מרגיע ומעשיר וכמו כן, מה מתאים ולאיזה גיל.
קשת הצבעים ובחירת נושא הציור שבוחרים משפיעים על המסר והתחושות אותם אנו רוצים להעביר.
אנו יכולים להשתמש בציור הקיר מלבד היותו פיגורטיבי ויפה אף להעברת ידע. למשל, ציור קרב או מלחמה מיתולוגית בין דוד וגולית או סיפורי תנ”ך אחרים שמוסר ההשכל בהם גדול.
לרוב לגיל הרך אנו נשתמש בציורים “פשוטים” יותר. הכוונה לכאלו בעלי קשת צבעים רכה ושקטה יותר. אנו לא נעמיס בפרטים. למשל, פו הדב ודמיות מסרטי דסני.
הניסיון הרב שלי לימד אותי שהבחירה הנכונה והתאמתו של ציור הקיר לשכבת הילדים היא כמעט כמו לדעת לצייר יפה. במידה ונבחר ציור שלא מתאים לשכבת הגיל של הילדים פספסנו את המטרה. ילדינו מבלים שעות רבות במסגרת החינוכית ואנו רוצים לתת להם חלל נעים ללמידה והעשרה.
אני מקווה שהתרשמתם לטובה מציורי קיר לגני ילדים, ביתי ספר ומוסדות שציירתי במשך כמה שנים אחרונות. להזמנת ציורי קיר לגני ילדים, ביתי ספר ומוסדות לחץ כאן, בנוסף ניתן לבצע הזמנה בטל 054-584-2638 דרך האימייל anakogan85@gmail.com.