ציורי קיר וגרפיטי למסעדות

ציור קיר או גרפיטי במסעדה מוסיף ייחודיות וסגנון. ציור הקיר כציור לוגו הוא לא רק פריט דקורטיבי, הוא הופך להיות סמל המקום וחלק מהמותג. להלן גלריית ציורי קיר וגרפיטי במסעדות שונות להתרשמות שלכם.
טלפון להזמנת ציורים: 054-584-2638
אימייל: anakogan85@gmail.com
חלל 9 – הפרויקט של ציורי קיר, רצפה ורהיטים ביפו לקבוצת גולדשטיין ציור קיר תלת ממדי של בריכה דקורטיבית במסעדת סומסה ציור קיר במעדת ג'ופאה ביפו שוק הפשפשים ציור קיר לוגו ביקב קלע דוד גבעת ישעיהו ציור קיר של הלוגו של בית קפה ג’ורג’ תל אביב - שלישיית המלצרים ציור קיר של אלביס וילדה חמודה במסעדת אלביס ציור על העמוד - אלביס ומייקל ג'קסון ציור קיר בחדר אוכל של בי''ח איתנים
הבחירה של הציור נעשית על ידי הלקוח בצורה קפדנית ביותר. בעל המסעדה שמזמין את העבודה מכיר את העסק שלו ויודע מה מבדיל אותו משאר העסקים בתחומו, נושא הציור צריך להדגיש את הבידול הזה.
דוגמא לכך היא ציור הקיר במסעדת אלביס, מסעדה בשרית שנמצאת בדרך לירושלים. למסעדה מגיעים אנשים מכל הארץ בשל הייחודיות של המקום, בעל המסעדה מעריץ גדול של אלביס והמקום נקרא על שם הזמר. קירות המסעדה מעוטרים במאות תמונות של הזמר המפורסם ועשרות ציורי קיר מדהימים. המקום לא משאיר אף מבקר אדיש ולקוחות תמיד חוזרים למקום. ציור הקיר בבית העסק יכול להפוך לאטרקציה ייחודית, כמו במסעדת אלביס אנשים אוהבים להצטלם עם הציור ומגיעים מוכנים עם מצלמות.
ציור קיר או גרפיטי במסעדה מספק פונקציות חיוביות רבות למקום. ציורי הקיר מבוצעים במקצועיות רבה, מבלי להפריע לתהליך העבודה השגרתי של בית העסק בעזרת חומרים לא רעילים באיכות גבוהה.
טלפון להזמנת ציורים: 054-584-2638
אימייל: anakogan85@gmail.com